Koolitus Ärikinnisvara vahendamine

Nordecon sõlmis lepingud Tapa kaitseväelinnaku objektide ehituseks

NordeconNordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid kaks töövõtulepingut Tapa kaitseväelinnaku objektide ehituseks. Välja ehitatakse soomusmanöövervõime taristu ja kaks kasarmut. Lepingute kogumaksumus on 21 miljonit eurot.

Kahe neljakorruselise kasarmu pindala on kokku 9 272 m² ja ehituse maksumus 7,45 miljonit eurot. Soomusmanöövervõime taristu ehitamise lepingu raames rajatakse erinevad hooned nagu remondihall, õppehallid jms ning nendega seonduvad teed, platsid ja tehnovõrgud – lepingu maksumus on 13,5 miljonit eurot. Mõlema lepingu puhul kestavad ehitustööd 11 kuud ning summale lisandub käibemaks.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2016. aasta konsolideeritud müügitulu oli 183 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 740 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Kuidas müüa kinnisvara? Eduka kinnisvaratehingu saladused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 3 = 4


Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

24.01.2018 Kinnisvaraturu ülevaade 2017 aasta IV kvartal – VÄRSKE!