1Partner: Laienemine Lätti

1PartnerEesti üks suuremaid kinnisvarafirmasid 1Partner omandas osaluse kahe tuntud kinnisvarafirma koondumisel tekkinud ühisfirmas, mis asub tegutsema 1Partneri kaubamärgi all.

“Meie kaasabil liitusid kaks tugevat kinnisvarabürood – peamiselt eraklientidega tegelev ja hindamisteenust pakkuv Balsts ja ärikinnisvarale suunatud ettevõtte RBA ning edasi pakuvad nad Lätis teenuseid 1Partneri kaubamärgi ja nime alt. Sisuliselt ühendati tugev hindamise ning elu- ja ärikinnisvara kompetents,” ütles 1Partner Kinnisvaragrupi kaasasutaja ja partner Tanel Tarum.

Tanel Tarumi sõnul on 1Partneri laienemise peamine eesmärk suurendada ettevõtte ärikinnisvara teenuste haaret ja võimekust. “Kui kodude on peamiselt kohalik tegevus, siis ärikliendid ostavad, müüvad ja haldavad rahvusvaheliselt ning tahavad seetõttu saada teenust kõigis Balti riikides,” rääkis Tarum.

Ka 1Partner Latvia juhi Sigita Rubina sõnul on Baltimaade turud eraldi võttes väikesed, mistõttu vaatavad arendajad ja investorid neid tihti ühtsena.

“Enamusel Eesti kinnisvarabüroodel sellist võimekust pole ja see võimaldab meil eristuda ning rohkem teenuseid pakkuda,” rääkis Tarum, kelle sõnul on 1Partneri strateegiline eesmärk olla 2020. aasta alguseks oma ettevõttega esindatud kõigil kolmel Balti turul,” lisas 1Partneri asutaja.

Praegu töötab 1Partner kinnisvarabüroos 20 ning Eestis üle 70 inimese.

2004. aastal Eestis asutatud 1Partner gruppi kuulub hindamise ja müügiga tegelev 1Partner Kinnisvara, kinnisvara arendamisele ja investeeringute nõustamisele suunatud 1Partner Advisory, ehitusfirma ning hoonete haldamisega tegelev 1Partner Haldus. 1Partner Kinnisvaragrupi 2018. aasta käive oli 7,3 miljonit eurot.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC