250 000 eurone rahastus märgiti kuue tunniga

Crowd EstateKinnisvaraarendaja Endover alustas edukalt koostööd ühisrahastusplatvormiga Crowdestate. Arendajal on pikaajaline plaan pakkuda investoritele kasumlikku osalemist eri projektides. Raua tänav 25 arenduse lisafinantseerimise märkisid investorid kuue tunniga, investeeringute fikseeritud netotootlus on 13,7% aastas.

Endover KVB tegevjuht Robert Laud: “Kasutasime Raua 25 arenduse osaliseks finantseeringuks Crowdestate’i pakutavat ühisrahastust. Täna võib öelda, et avalöök kapitali kaasamiseks oli äärmiselt edukas, vajalik lisasumma 250 000 eurot märgiti täis Eestis uudse ja trendiloova rahastusplatvormi abil kuue tunniga. See annab tunnistust inimeste huvist kinnisvarasse investeerimise osas ning ka usaldust ettevõtte vastu. Kõik, kes paigutasid Raua 25 projekti raha, saavad selle taas kasutusele võtta hiljemalt aasta pärast, paigutatud summale lisandub fikseeritud intress 13,7%. Ootame koostööst Crowdestate’i ja investoritega pikaajalist, osapooli innustavat suhet eri projektides ka juba lähitulevikus. ”

Crowdestate juht Loit Linnupõld: “Endover on end turul tõestanud pikaajalise ja stabiilse kinnisvaraarendaja ja edukate projektide elluviijana. Endoveri ja Crowdestate’i ühisrahastuse “avapauk” oli edukas. Ühisrahastus võimaldab kinnisvarasse paigutada alates 100 eurost. See on Eestis uus investeerimisvõimalus, millel on üle 2000 kasutaja. Meie kogemus on, et ühisrahastuse väikeinvestorite mediaansummad on 300-500 eurot. Oleme soovitanud väikeinvestoreile paigutada näiteks 500 euro kaupa eri projektidesse, see hajutab riske ja annab tulemust.”

Arendusprojekti käigus renoveeritakse funktsionalistlikus stiilis 4-korruseline, arhitekt Anton Soansi projekteeritud kivimaja Raua 25 -Villa Soans. Müüdavad korterid on keskmisest suuremad, eksklusiivsemad ja suurte terrassidega.

Crowdestate Raua 25 SPV OÜ sõlmis Endover KVB OÜga 12 kuu pikkuse ning fikseeritud intressiga laenulepingu. Laenu tagaja on Endover KVB OÜ. Endover KVB OÜ tagastab Crowdestate’i investoritele laenu põhiosa ning kogunenud intressid ühekordse maksega laenulepingu lõppedes.

Crowdestate.eu on uus kinnisvarasse investeerimise platvorm, mis vahendab eelnevalt läbi analüüsitud kinnisvarasse investeerimise võimalusi ning teeb kinnisvarasse investeerimise kättesaadavaks igale soovijale.

Endover KVB OÜ on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõtete grupp, mis tegutseb nii Eestis kui ka väljaspool Eestit. Ettevõttel on ligi 20 aastat kogemusi nii hoonete rekonstrueerimises kui ka uusehitiste rajamises.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

31.01.2023 Üürikoolitus