Advokaadibüroo Sorainen kolib sügisel Rotermanni

Advokaadibüroo Sorainen uus kontor hakkab sügisest asuma Rotermanni uhiuues Ajamaja ärihoones. Uus büroo paikneb 1400 ruutmeetril, mis annab võimaluse luua mõnus töökeskkond 93 töötajale.

„Meil on suur rõõm tervitada Soraineni bürood Rotermannis. Oleme väga palju panustanud uue ärihoone valmimisse, mis on Rotermanni pärl. Nii nagu kogu Rotermannis nii ka Ajamajas lähtume hoone ja keskkonna iseloomust ning töötame koos välja sikupärased lahendused. Usun, et Rotermann pakub keskkonnana palju mugavusi, mida teised ärihooned ei saa endale lubada – nagu lai valik restorane ja kohvikuid, spordiklubi, ilusalongid, moekauplused ja loomulikult kesklinna mugavaim parkimine maa-aluses parkimismajas, sest Rotermann on meil autovaba“ rõõmustab Tõnis Sõõrumaa, Rotermann City juhatuse liige.

„Ootame uutesse ruumidesse kolimist põnevusega, sest saame kaasaegsed töötingimuse Tallinna ühes ägedamas kvartalis. Iga kolimine sümboliseerib ka uut algust, ja nii soovimegi endisest kontorist võtta kaasa kõik hea ja maha jätta vananenu. Kindlasti tahame maha jätta ebausu, et efektiivne töö toimib vaid oma isikliku kontorilaua taga. Meie meeskonnas läbi viidud küsitlus näitab, et tulevik on hübriidtöö
päralt – kontor jääb küll keskseks kohtumispaigaks ja koostöökohaks, kuid suurem osa meist jääb aktiivselt kasutama ka kodukontorit. Soraineni eesmärk on luua hubane ja hästi toetatud töökeskkond, milles
kontor on oluline, kuid siiski vaid üks osa suuremast paindlikust töökorralduse pildist. Oleme uuest töökorraldusest juba hoogu saanud ja usume, et hästi motiveeritud meeskond pakub veelgi efektiivsemat õigusteenust oma klientidele“, rääkis tuleviku kontori kohta Kaupo Lepasepp, Soraineni Eesti kontori juhtivpartner.

Rotermanni Ajamaja on ehitanud Nordecon ja projekteerinud KOKO arhitektid ning sisearhitektiks on Meelis Press. Ajamajas on oskuslikult kombineeritud vana tööstuslik arhitektuur uute, kaasaaegsete lahendustega nii, nagu kogu kvartalis. Hoone tehnilised lahendused on väga uuenduslikud – on loodud normidest märkimisväärselt võimsam ventilatsioonisüsteem ning kombineerides seda kaasaaegsete
tehnosüsteemidega, tagatakse büroodesse kõrgema klassi sisekliima. Süsteem jälgib väga täpselt ruumikasutust ning filtreerib ja kohandab õhu liikumist vastavalt sellele. See on eriti oluline tänapäeva muutunud maailmas kui üha enam tähelepanu pööratakse just tervislikule ja kvaliteetsele sisekliimale.

Eriliseks teeb maja veel see, et korrused on kõik avatud ja suurusega ca 1400m2, mis annab ka suurematele büroodele võimaluse rajada enda kontor ühele tasapinnale. Lisaks kuulub ka iga büroo juurde avar terrass, mis annab töötajatele võimaluse viibida igal ajahetkel värskes õhus.

Uue maja valmimine lisab Rotermanni kvartalisse ca 12 000 m2 äripinda, kus hakkavad paiknema nii bürood kui ka restoranid ja kauplused. Ajamaja saab olema lõunapoolseks väravaks Rotermanni kvartalisse.

Rotermanni arendus on kestnud juba 15 aastat. Ajamaja valmimisega saab olema Rotermannis renditavat äripinda üle 33 000 m2 ja pea 270 korterit. Rotermannis on viidud kogu parkimine mugavasse maa-alusesse parkimismajja, kus on 550 parkimiskohta.

Rotermannis tegutseb pea 200 ettevõtet, mis annavad tööd mitmele tuhandele inimesele. Samuti leiab Rotermannist põnevad kauplused ja restoranid Tallinnas. Mõnusad kohvikud ja restoranid kutsuvad osa saama maailma maitsetest; kauplused pakuvad laia valikut kiirmoest Eesti tipp disainini. Nagu igas kaasaaegses linnakeskuses, leidub ka Rotermannis spordiklubi, ilusalonge, tantsustuudioid jm teenusepakkujaid. See teebki Rotermannist tervikliku elukeskkonna.

Rotermanni kvartal on Tallinna ajaloos olulist rolli mänginud, sest seal ristusid 19. sajandil Tartusse, Narva ja Pärnusse minevad teed. Rotermann on saanud hulgaliselt erinevaid arhitektuuriauhindu ainulaadse keskkonna loomise eest.

Rotermann City kuulub U.S Invest gruppi, mis on oma tegevusaastate jooksul arendanud kokku rohkem kui 250 000 m2 kinnisvara ja ettevõtte poolt hallatavas portfellis on üle 100 000 m2 renditavat äripinda.
U.S. Invest grupp on tegutsev aastast 1991 kinnisvara ja teenuste valdkonnas. US Invest gruppi kuuluvad veel US Real Estate, Patarei Merekindlus ja Forus Grupp. Lisaks on U.S. Invest grupp panustanud Eesti spordi arengusse läbi Tondi Tennisekeskuse, Golden Club’i ja Karulaugu Spordikeskuse. US Invest grupp annab tööd rohkem kui 2000 töötajale.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC