Arco Vara: Lozeni projekti projekteerimisleping on sõlmitud

Arco VaraArco Vara AS-i 100% tütarühing Arco Lozen EOOD sõlmis Lozeni projekti esimese etapi projekteerimislepingu Vamos OOD-ga, mis on Bulgaaria juhtiv arhitektuuribüroo. Vamos OOD võitis arhitektuurilise kontseptiooni hanke, mis leidis aset 2017. aasta detsembrist 2018. aasta veebruarini. Valituks osutunud kontseptsioon on loodava kliendikogemuse ja äriliste parameetrite poolest parim.

Terviklikud ehitusloa jaoks vajalikud tehnilised joonised plaanitakse linnaametitele esitamiseks valmis saada 2018. aasta oktoobriks. Arco Lozen EOOD kavatseb ehitusloa kätte saada 2018. aasta lõpuks. Projekti esimese etapi ehitusmaht koos maa-aluse parkimisalaga ületab 30 000 m2 ning koosneb korterelamutest, eramajadest, kaubanduskeskusest ja lasteaiast. Ehituse alguseks on kavandatud 2019. aasta esimene poolaasta ja lõpuks 2020. aasta lõpp ning kogu investeeringu suuruseks on ca 18 mln eurot.

Tegemist on esimese etapiga Lozeni projektist, mille Arco Vara AS omandas 2018. aasta jaanuaris. Kogu projekt hõlmab 12 ha suurust maa-ala Sofia äärelinnas ning koos maa-aluse parkimise alaga on kavandatav ehitusmaht 105 000 m2. Elamispindade eeldatav kogu arv ulatub 500 ühikuni ning kogu investeeringu suurus on ca 60 mln eurot 5 aasta jooksul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

33 − 26 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.10.2021 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?