Arco Vara vahendab uut eksklusiivset büroohoonet Ahtri ja Laeva tänava ristumiskohas

Kinnisvarabüroo AS sõlmis lepingu äri- ja büroopindade üürileandmiseks uues, 2013 detsembris valmivas, büroohoones Tallinna reisisadama lähistel. Navigator on  innovatiivne ja eksklusiivne ärimaja Ahtri ja tulevikus väljaehitatava Laeva tänava ristumiskohas, piirkonnas, mis on saamas muutuva pealinna uueks keskus. Projekti on Capital Mill OÜ.

Navigator on kuuekordne büroohoone, mille suletud brutopindala on 10 018 m². Üürihinnad algava 14 eurost ruutmeetri eest. Igal korrusel üüritakse välja ligi 900 m² pinda.

„Navigator tahab olla Tallinna uue city teenäitaja,“ kirjeldas Kinnisvarabüroo äripindade osakonna juht Tarmo Kalviste uue büroohoone rajamise eesmärki.

“Ärimajana on Navigatori eelis hästi läbi mõeldud funktsionaalsus ja väga hea asukoht: naabruses asuvad Rotermanni kvartal, Euroopa, Foorumi ja Norde Centrumi kaubanduskeskused ning reisisadama terminalid, Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele jäävad vanalinn, kesklinna äri- ja kaubandustsoon, kultuuriasutused, spaad. Viru keskuse all paiknev bussiterminal ja sadama terminalid on veelgi lähemal. Kümne minuti raadiuses on nii Balti jaam kui lennujaam,” lisas Kalviste.

Ärihoonet vahendab Kinnisvarabüroo koostöös Seven Real Estate Advisors bürooga.

Projekti autorid on  Urmas Lõokese Arhitektuuribüroost. Hoone asub eraldiseisval trapetsikujulisel nurgakrundil aadressiga Laeva 2, Põhjaväila ja Laeva tänava vahel ning on kolmest küljest piiratud sõiduteedega. Hoone on koondatud kolmnurkseks mahuks, kasutades ära maksimaalselt lubatud ehitusala. Loomuliku valguse pääsemiseks hoonesse on fassaadis erineva sügavusega peegelklaasiga sisselõiked, mis liigendavad tänavafronti ning peegeldavad vastavalt klaaspinna suunale erinevaid vaateid ümbrusest.

Eriti muljetavaldav on hoone valgustatuna, mõjudes õhtuses ja öises kesklinnas tõeliselt silmapaistva ning võimsa suunanäitajana. Siseviimistlusmaterjalide valikul on lähtutud maja arhitektuursest üldilmest. Domineerivad teras, klaas ja siledad kivipinnad. Viimistlusmaterjalid on selged ja modernsed.

Parkimine on lahendatud -alusena, sissesõit parkimiskorrusele toimub Laeva tänava poolt ja Põhjaväila ühendavalt väiksema liikluskoormusega teelt. Parkimiskorruse kabariit arvestab puudeallee rajamisega Põhjaväila äärde. Krundi pind, sealhulgas parkimiskorruse pealne osa on kaetud muru ja madalhaljastusega (põõsad, lilled jne.)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

62 + = 69

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine