AS Pro Kapital Grupp aktsiatega hakatakse kauplema Frankfurdi börsi kauplemiskeskkonnas Quotation Board

AS Pro Kapital Grupp annab teada, et alates 13. märtsist 2014 hakatakse äriühingu aktsiatega kauplema Frankfurdi börsi kauplemiskeskkonnas Quotation Board.

Quotation Board on Frankfurdi väärtpaberibörsi (Frankfurter Wertpapierbörse) avatud turu segmendi osa. Tegu ei ole reguleeritud turuga.

AS Pro Kapital Grupp aktsiate kauplemisele võtmine Frankfurdi börsi kauplemiskeskkonnas Quotation Board annab investoritele üle kogu Euroopa võimaluse kaubelda ASi Pro Kapital Grupp aktsiatega Xetra kauplemisplatvormi abil.

Xetra on üks maailma kiiremaid ja tõhusamaid kauplemisplatvorme. Xetra võimaldab mistahes Euroopa riigis asuval kasutajal kaubelda väärtpaberitega elektrooniliselt.

AS Pro Kapital Grupp tegevjuht Paolo Michelozzi kommenteerib: „Pro Kapitali aktsiate Frankfurdi börsi kauplemiskeskkonnas Quotation Board kauplemisele võtmine lihtsustab investorite jaoks Pro Kapitali aktsiatega kauplemist, mis loodetavasti suurendab aktsiate likviidsust ning on kasulik nii meie praegustele kui ka tulevastele aktsionäridele”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

76 + = 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus