Baltic Horizon: Baltic Horizon Fond sõlmis raamlepingu EBRD-ga ja plaanib uute osakute suunatud pakkumist

Baltic Horizon FundNorthern Horizon Capital AS ja Rekonstruktsiooni- ja Arengupank („EBRD“) sõlmisid raamlepingu, mille kohaselt on Fond võtnud kohustuse järgida EBRD teatavaid keskkonna- ja sotsiaalseid nõudeid ning äriühingu üldjuhtimise põhimõtteid ja nõudeid, kui EBRD otsustab märkida Baltic Horizon Fondi osakuid. Raamlepingu sõlmimise hetkel ei ole EBRD võtnud kohustust omandada fondi osakuid.

Northern Horizon Capital AS teavitab ühtlasi, et kavandab Fondi uute osakute suunatud pakkumist 2021. a IV kvartalis.

on suunatud eelkõige institutsionaalsetele investoritele valitud riikides. Eesmärk on kaasata Fondile ligikaudu 15 miljoni euro ulatuses kapitali uute investeeringute tegemiseks ja olemasolevate objektide arendamiseks vastavalt fondi investeerimispoliitikale. Northern Horizon Capital AS võib kaasatavat summat suurendada kuni 25 miljoni euroni. Uued osakud lastakse välja hinnaga, mis on võrdne fondi osaku viimase puhasväärtusega (NAV). Northern Horizon Capital AS plaanib esitada taotluse uute osakute noteerimiseks Nasdaq Tallinna börsil.

Uued osakud antakse välja suunatud pakkumise raames, s.t. avalikku pakkumist ei korraldata ning prospekti ei registreerita. Uued osakud esindavad 12-kuulise perioodi jooksul vähem kui 20 % Fondi juba kauplemisele võetud osakute arvust.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine