Baltic Horizon Fond: Teade osakute mitteavalikest pakkumistest

Baltic Horizon FundNorthern Horizon Capital AS korraldab Baltic Horizon Fondi uute osakute ühe või mitme mitteavaliku pakkumise märtsis ja aprillis 2019. Mitteavalikud pakkumised on suunatud institutsionaalsetele investoritele valitud Euroopa riikides.

Uued osakud antakse välja vastavalt 19. veebruari üldkoosolekul vastu võetud otsusele hinnaga, mis vastab Baltic Horizon Fondi osaku 90 päeva kaalutud keskmisele hinnale Nasdaq Tallinna börsil, arvutatuna päeval, mis eelneb vastavalt:

  • investoriga märkimislepingu sõlmimise kuupäevale; või
  • märkimisperioodi esimesele päevale; või
  • märkimiskorralduse kuupäevale.

Uute osakute väljalaskmisest saadavat tulu kasutatakse uuteks investeeringuteks kinnisvaraobjektidesse. Northern Horizon Capital AS kavatseb uued osakud noteerida Nasdaq Tallinna ja Nasdaq Stockholmi börsil.
Uued osakuid antakse välja ühes või mitmes osas 2019. aastal, vastavalt Northern Horizon Capital AS-i otsusele ning uute kinnisvaraobjektide omandamisest tulenevale finantseerimisvajadusele.
Uued osakud antakse välja mitteavaliku pakkumise raames, s.t. avalikku pakkumist ei korraldata ning prospekti ei registreerita. Uued osakud esindavad 12-kuulise perioodi jooksul vähem kui 20% Baltic Horizon Fondi juba kauplemisele võetud osakute arvust.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC