Colonna Capital viis lõpule kahe vanalinna hoone ostutehingu

Colonna grupiga seotud investorid ostsid Tallinna Vanalinnas kinnistud Rataskaevu tn 2 ja Lai tn 6.

Rataskaevu tn 2 on viiekorruseline äri- ja eluhoone üldpinnaga 1220 m2. Hoone rekonstrueeriti 1995. aastal ja on tänaseni heas seisukorras. Hoones asub muuhulgas Belgia Kuningriigi saatkond.

Lai tn 6 on kolmekorrusline äri – ja eluhoone üldpinnaga 450 m2. Esimesel korrusel asub kvaliteetse valikuga vinoteek ning hubane restoran Vahemere köögiga. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad üürikorterid.

Marek Õunamägi, Colonna Kinnisvara juhatuse liige kommenteeris ostu: „Colonnaga seotud investorid peavad Eesti ärikinnisvara ja kogu kinnisvaraturgu jätkuvalt perspektiivseks ja atraktiivseks ning ajastust soodsaks. Investeerigute plaanid on pikaajalised ning kindlasti kasvab investeeringute maht lähiaastatel Eestisse veel oluliselt.”

Colonna Kinnisvara vahendab peamiselt professionaalsete investorite kapitali paigutusi Eesti kinnisvaraprojektidesse. Colonna portfellis olevate objektide majandustegevuse korraldamine on usaldatud Colonna kogenud meeskonnale.

Colonna Kinnisvara porfellis on tänaseks enam kui kakskümmend erinevat kinnisvaraprojekti. Aktiivsem ostutehingute aeg on olnud alates 2010. aastast. Colonna põhitegevus hõlmab nii renditootlusega ärikinnisvara kui ka elamispindade arendusi. Colonna eesmärgiks on lähitulevikus oma tegevust oluliselt kasvatada nii ärikinnisvara portfelli olulise kasvatamise läbi kui enda arendusprojektide teostamise läbi. Colonna Kinnisvara meeskond on Eesti kinnisvaraturul tegutsenud alates 1998. aastast.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2022 Kinnisvara hindamise ABC