East Capital ostis esindusliku Galleria Riga ostukeskuse Riias

East CapitalKinnisvarafond East Capital Baltic Property Fund III on sõlminud kokkuleppe Riias asuva esindusliku ostukeskuse Galleria Riga ostmiseks investeerimisfirmadelt Fritrade SE ning Titan Invest A/S. Tehingu hind on vastavalt poolte kokkuleppele konfidentsiaalne.

East Capital Baltics ASi tegevjuhi Madis Raidma sõnul on Galleria Riga ostukeskuse üks olulisemaid väärtusi unikaalne asukoht otse linna südames. “Tegu on hästi toimiva keskusega, mida kavatseme edasi arendada, et avada selle potentsiaal täies mahus ja luua seeläbi investoritele lisandväärtust,” lisas Raidma.

Galleria Riga on tuntud elustiili, moe ja vaba aja veetmise keskus Läti pealinna Riia südames, mis avati 2010. aasta oktoobris. Keskus on lihtsasti ligipääsetav nii jala kui ka ühistranspordiga ning tänu maa-alusele parklale ka autoga. Ümbruskonnas asuvad mitmed disainerrõivaste poed, büroohooned, hotellid ning erinevad vaatamisväärsused.

Keskuse 24 300 ruutmeeril tegutsevad tuntud kaubamärgid. Teiste hulgas näiteks Rimi toidukauplus, moebrändid COS, H&M, SuitSupply, Mango, Reserved, LLOYD ja ECCO. Samuti spordiklubi MyFitness ning eraldi restoranide korrus. Hoone krooniks on unikaalne ja suure potentsiaaliga katuseterrass.

East Capitali nõustas advokaadibüroo VILGERTS ning Ernst & Young. Tehingut finantseerib Swedbank.

East Capital Baltic Property Fund III

East Capital Baltic Property Fund III on East Capitali poolt 2015. aasta augustis loodud kinnisvarafond, mis investeerib kvaliteetsesse, suurepärase asukoha ja tugevate üürnikega ärikinnisvarasse Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Fondi omakapital on 100 miljonit eurot ning EastCapital Baltic Property Fund III on suunatud institutsionaalsetele investoritele. Kinnisvarafondi portfelli kuuluvad viis investeeringut, millest kolm asuvad Eestis ja kaks Lätis: Vesse jaekaubanduskeskus, esimene Hilton hotell Balti riikides ning Nehatu modernne logistikapark Tallinnas ning P5 logistikakeskus ja Galleria Riga ostukeskus Riias.

East Capital Real Estate

East Capital Real Estate on juhtiv kinnisvara valdkonnas tegutsev varahaldusettevõte Balti riikides, millel on meeskonnad kõigis kolmes riigis. Ettevõte haldab kolme fondi koguväärtusega 415 miljonit eurot, mis sisaldab 400 000 ruutmeetrit üüripinda kokku 25 erineval kinnistul.

East Capital on iseseisev varahaldusettevõte, mis spetsialiseerub arenevatele ning kiire majanduskasvuga turgudele. 1997. aastal Rootsis asutatud ettevõttel on kontorid Dubais, Hongkongis, Luksemburgis, Moskvas, Oslos, Stockholmis ja Tallinnas. Grupp haldab 3,4 miljardi euro väärtuses varasid erinevates aktsia- ja kinnisvarafondides, teenindades laia rahvusvaheliste investorite baasi.

Galleria Riga Dzirnavu tänav

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

11.-18.10.2023 Kinnisvara täiendkoolitus