Eesti parima eramuarhitektuuri ja väikeobjektide näitus jõuab Tartusse

TartuEesti Arhitektide Liidu näitus „ERAMU 2008-2012 ja VÄIKE 2010-2012“ avatakse kolmapäeval, 30. aprillil 2014 Tartus. Näitus on esmakordselt eksponeeritud välinäitusena, asudes Raekoja plats 3 / Küüni tn 1 sisehoovis ning on avatud kuni 7. maini.

Eesti Arhitektide Liidu näitus „ERAMU 2008-2012 ja VÄIKE 2010-2012“ tutvustab nimetatud ajavahemikes valminud huvitavamaid eramuid ja väikeobjekte, mis on välja valitud arhitektide liidu võistlusele laekunud tööde hulgast. Mõlemal võistlusel anti välja üks peapreemia ja kolm võrdset preemiat.

„Need võistlused näitasid, et olemasolevasse miljöösse ja valmisehitatud keskkonda paigutatud uuselamud saavad kaasa väljakujunenud haljastuse ja tervikliku ümbruse, mis on suur väärtus võrreldes põllupealsete uusarendustega. Järjekordse põllu kasutuselevõtu asemel rekonstrueerigem ja arendagem pigem olemasolevaid struktuure,” nentis žürii esimees Jaak Huimerind.

Näituse kuraatorid on Merle Karro-Kalberg ja Karin Bachmann. Tartus on näitus avatud Raekoja plats 3 / Küüni tn 1 sisehoovis alates 30. aprillist kuni 7. maini 2014.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 58 = 67

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!