EKÜL kutsub üles taaslooma linna- ja eluasemevaldkonna töörühma

Paljud Euroopa Liidu tänased poliitikavaldkonnad mõjutavad eluasemeküsimusi, kuid Euroopa Liidu institutsioonide hulgas ei ole ühtegi asutust, mis keskenduks eluasemevaldkonna arengutele. Seetõttu leiavad Euroopa Elamuvaldkonna Organisatsioonide Ühenduse CECODHAS Housing Europe liikmed, et Euroopa Parlamendis oleks taas vajalik luua fraktsioonidevaheline töörühm, mis seaks prioriteediks kõiki Euroopa kodanikke mõjutava eluasemevaldkonna.

Parlamendi töörühm on kohaks, kus Euroopa Parlamendi liikmetel on võimalus saada valdkonnast täiendavat infot, vahetada parimaid praktikaid ning anda oma panus Euroopa Liidu mõjule eluasemevaldkonna küsimustes. Linna- ja eluasemevaldkonna töörühm tegutses Euroopa Parlamendis ka eelmise koosseisu ajal, kuid toona ei kuulunu töörühma ühtegi Euroopa Parlamendi saadikut Eestist.

Eesti Korteriühistute Liit kui Euroopa Elamuvaldkonna Organisatsioonide Ühenduse CECODHAS Housing Europe liige peab oluliseks, et linna- ja eluasemevaldkonna küsimustega tegelev fraktsioonidevaheline töörühm jätkaks tegevust ka uues Euroopa Parlamendis ning kutsub Eesti saadikuid üles töörühma taasloomist toetama ning töörühmaga liituma.

Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimees Andres Jaadla sõnul on oluline, et Eesti ei jääks enam Euroopa Parlamendis eluasemevaldkonna teemade arutelul eemalseisjaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 4 = 5

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!