Favorte: Kinnisvaraarendaja Favorte tegevjuhina on alustanud Priit Paiste

Pea 30-aastase kogemusega kinnisvaraarendusettevõtet on asunud juhtima Priit Paiste, kes töötas varem kinnisvarahaldusfirma ISS Ida- juhina.

juhatuse liikme sõnul toob Paiste tugev rahvusvaheline kinnisvarataust meeskonda värskeid ideid ja väärtuslikke teadmisi. „Meil on väga hea meel, et Priit meie ettepaneku vastu võttis. Tema laialdane juhtimiskogemus aitab Favortel oma arendusportfelli laiendada ja ambitsioonikaid eesmärke saavutada,“ ütles Hinno.

Vahetult enne Favortega liitumist töötas Paiste 14 aastat rahvusvahelises kinnisvarahaldusettevõttes ISS, kus juhtis aastate jooksul nii Eesti, Baltimaade, kui ka Ida- üksuseid. Kokku on Paistel kogemust kümnest erinevast riigist.

Paiste sõnul panid teda kasuks otsustama ettevõtte suur arengupotentsiaal ja võimalus panustada järgnevate aastate kiiresse kasvu. „Minu peamine eesmärk on aidata ellu viia Favorte arengupotentsiaali. Selleks keskendume administratiivse võimekuse suurendamisele, inimeste väärtustamisele, positiivse kliendikogemuse täiustamisele ning kasvukohtade märkamisele ja arendamisele,“ lausus Paiste.

OÜ on 1993. aastal asutatud kapitalil põhinev ettevõte. eesmärk on kaasaegse ja innovaatilise, samas harmoonilise ja inimlikke vajadusi arvestava elu- ja töökeskkonna loomine, pakkudes energiasäästlikke, personaliseeritud ja funktsionaalseid ruumilahendusi. www.favorte.ee

 

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC