Haabersti linnaosa korteriühistute ümarlaua infopäev

TallinnHomme, 13. novembril algusega kell 17.30 toimub Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109A/2) Haabersti korteriühistute ümarlaua infopäev.

Infopäeval annab nõu jurist, kuidas käituda korteriühistutes võlglastega ja kuidas võlad kiiresti kätte saada. Oma kogemusi korteriühistute juhtimisel jagavad korteriühistu juhatuse esimehed Heli Nossenko ja Marju Poolsaar. Infopäeval antakse ülevaade, milline tulevik ootab ees korteriühistuid aastani 2020 ja tehakse kokkuvõtteid Tallinna Elamumajanduskonverentsil käsitletud teemadest. Infopäev lõppeb ühise vestlusringiga Haabersti korteriühistute ümarlaua eesmärkidest ja tuleviku ootustest.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haaberstis väga aktiivsed korteriühistute juhatuste liikmed, kes käivad regulaarselt koos, et ühiselt arutada ja leida lahendusi korteriühistu muredele ja probleemidele. „Haabersti Linnaosa Valitsus on püüdnud samuti igakülgselt linnaosa korteriühistutele nõu ja jõuga abiks olla. Täna võib öelda, et pikaajaline koostöö korteriühistutega on olnud viljakas ning jätkub ka tulevikus,“ ütles Jürgenson.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

48 − 39 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!