Kapitel: Nordic Hotel Forumi renoveerimine

KapitelKinnisvaraettevõte Kapitel investeerib 8 miljonit eurot Tallinna südalinnas asuva Nordic Hotel Forumi renoveerimisse. Ehitustööd teostab Merko ning hotelli operaator Nordic Hotels avab külastajatele uuenenud hotelli 2021. aasta kevadel.

Tallinna südalinnas Viru väljakul asuv Nordic Hotel Forum avati 2007. aastal. Hotelli uuendusprojekti on koostanud sisearhitektuuribüroo Artaku, sisearhitektid on Kaire Kemp-Tišler ja Ea Andla. Renoveerimise käigus uuendatakse kõik 267 hotellituba ja üldalad, vahetatakse välja sisustus ning hotell saab esindussviidi ja uue restorani.

„Nordic Hotels hotelli operaatorina hindab kõrgelt koostööd hoone omaniku Kapiteliga, kellega koos alanud renoveerimisprojekti teostatakse. Remondi käigus hangime muuhulgas tehnoloogilised lahendused, mis aitaks viirusejärgsel ajal kogu klienditeekonda võimalikult kontaktivabalt organiseerida,“ ütles Nordic Hotelsi juhatuse liige Feliks Mägus.

„Kapiteli kinnisvaraportfelli juhtimise väga oluline osa on olemasolevates hoonetes järjepidev toote- ja teenuste arendus eesmärgiga tagada nende konkurentsivõime turul ning vastavus üürnike vajadustele. Nordic Hotel Forumi uuendamine on meil olnud plaanis juba mõnda aega ning äriliselt on mõistlik kasutada tänast turismisektori madalseisu renoveerimistööde teostamiseks. Hindame jätkuvalt väga kõrgelt hotelli suurepärast asukohta Tallinna südalinnas ning usume majutusturu taastumisse,“ ütles Kapiteli juhatuse esimees Taavi Ojala.

„Enda ehitatud hoone uuendamine on ehitaja vaatest hea töö. Tunneme renoveeritavat hoonet hästi, teame tema eripära ja oskame sellest tulenevalt anda põhjalikku nõu, mis tagab tellija soovide ja vajaduste realiseerimiseks kõige tõhusama lahenduse,“ ütles Merko Ehitus Eesti juhatuse liige Jaan Mäe.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC