Kapitel: Spice investeerib üle 7 miljoni euro

KapitelSpice kaubanduskeskus plaanib investeerida üle 7 miljoni euro, et arendada välja unikaalne tervise-, meditsiini- ja heaoluteenuste keskus Spice Wellness. Spice Wellnessi keskus oma viie korruse ja üle 5000 m² rendipinnaga ühendatakse juba olemasoleva kaubanduskeskusega. Riia linna ehitusamet on väljastanud projektile esimese faasi ehitusloa, mille põhjal valmib Spice Wellnessi lõplik projekt.

Spice Wellnessi rentnikeks saavad sellised tuntud Läti meditsiinibrändid nagu tervisekeskus Veselības Centrs 4, Dr. Lūkina silmakliinikE. Gulbja kliiniliste analüüside labor, Dr. Ģīļa ilukirurgia, Dr. Apines’i hambakliinik, Orto Clinic ortopeediakeskus ning teised tervise- ja ilubrändid. Lisaks hakatakse keskuses pakkuma perearstiteenuseid ning avatakse spordiklubi. Hoone esimesele korrusele on planeeritud gurmeemarket Gastronome ning mitmekesiseid maitseelamusi pakkuvad kohvikud ja restoranid.

Ostukeskus Spice asub Riias strateegiliselt olulises kohas – 5-minutilise autosõidu kaugusel lennujaamast ning riigimaantee lähedal, mis ühendab Riiat lähedalolevate asulatega nagu Jurmala ning teiste Läti linnadega. Seetõttu oli juba planeerimisprotsessis oluline tagada mitmete osapoolte – Riia Linnavalitsuse linnaarengu osakonna, Riia ehitusameti, Riia linnaarhitekti ning arhitektuuribüroo Mark arhitektide edukas koostöö.

Kadrija Pudova, ostukeskuse Spice direktor: “Planeerimisprotsessis pöörasime erilist tähelepanu tänapäeva inimeste dünaamilisele elurütmile ja oma klientide vajadustele. Mõtlesime teenustele, mis on meile kõikidele olulised, kuid mis on igapäevaelus mõnikord raskesti kättesaadavad nagu näiteks erinevad raviteenused argipäevaõhtuti ja nädalavahetustel. Spice Wellnessist saab esimene omalaadne keskus Baltimaades, mis pakub oma klientidele lisaks ostuelamustele ja meelelahutusele terviseedendusele ja elukvaliteedi parandamisele suunatud teenuseid.“

Riia linna ehitusamet on Spice Wellnessi keskusele väljastanud esimeseks etapi ehitusloa, mille alusel valmib lõplik projekt ning valmistatakse ette dokumendid hoone koguprojekti sisseandmiseks. Spice Wellnessi hoone on projekteeritud BIM ehitusinfo mudelprojekteerimise keskkonnas, mis võimaldab igal potentsiaalsel üürnikul oma äripinda virtuaalreaalsuses näha juba enne tegeliku ehitusprotsessi algust. Spice kaubanduskeskus jätkab tööd nii Spice Wellness uue brändi kui ka kontseptsiooni arendamisega ning parima rentnike koosluse tagamisega.

Spice Wellnessi projekti ehitusprotsessi käigus plaanitakse värskendada ka olemasoleva kaubanduskeskuse fassaadi, mitmekorruselist parkimismaja ning ehitada keskuse juurde vaba-aja ala ja laste mänguväljak. Lisaks on plaanis ehituse ajal parendada keskust ümbritsevate teede taristut.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 5 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.10.2021 Üürikoolitus