Käsiraamatu “Kinnisvaraõiguse ABC” lugeja arvab: Peeter Prisk

Kinnisvaraõiguse ABCKäsiraamatu „Kinnisvaraõiguse ABC. Põhjalik kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest.“ lugeja arvab.

“On väga hea, et kinnisvaramaastik on saanud juurde ühe puudu olnud käsiraamatu. Kinnisvara valdkonda reguleerivad väga erinevad õigusaktid ja ilma eelteadmiste ning praktiku tunnetuseta on juristidel keeruline kokkuvõtvalt neid seoseid esitada.

on pikaaegse praktikuna minu arust väga hästi tunnetanud põhjalikkust kuidas alaga seonduvat juriidikat esitada, kommenteerida ja ka näidete ning kohtulahenditega ilmestada.

Arvan, et käsiraamat võiks olla hädavajalikuks lektüüriks lisaks raamatu eessõnas nimetatud kinnisvaramaakleritele ja ostjatele müüjatele ka kõigile riigikogu ning kohalike omavalitsuse volikogude liikmetele, samuti ka korteriühistute juhatuste liikmetele.

Olen kokku puutunud, et tihti on meie kinnisvaramaastikku korraldavate ametnike ja otsustajate enda teadmised valdkonna õigusaktide seostest liigagi pealiskaudsed. Siirad tänud käsiraamatu tegijatele ja soovitan soojalt.”

Peeter Prisk
DTZ Kinnisvaraekspert juhatuse liige

Käsiraamatu “Kinnisvaraõiguse ABC” sisukorraga saad tutvuda siin. Käsiraamatu saad soetada siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 56 = 65

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine