Kolmapäeval avab uksed Siidisaba ühiselamu

Tallinna Tehnikaülikool / TTÜKolmapäeval, 26. augustil kell 12 avatakse Tallinnas värskelt renoveeritud Siidisaba üliõpilaselamu. Siidisaba 7 üliõpilaselamu asub Kristiine linnaosas.

Siidisabas elavad nii Tehnikaülikooli kui ka Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengid. Uue üliõpilaskodu avamisega lisandub sellel aastal TTÜ Üliõpilaskülas juurde üle 600 majutuskoha.

Renoveerimistööd said alguse 2014. aasta suvel. Esimene etapp, hoone B-korpuses, lõpetati selle aasta märtsikuus ja esimesed 300 tudengit kolisid sisse. Tänaseks on hoone täies ulatuses renoveeritud. Sellega laieneb TTÜ üliõpilasmajutus Mustamäe linnakust kesklinna piirini.

Siidisaba üliõpilaselamu avamisega on TTÜ Üliõpilasküla ühiselamukohtade arv kasvanud 1700-lt 2300-le. „TTÜ Üliõpilasküla eesmärgiks on suurendada 2017. aastaks üliõpilaselamukohtade arv 2500-le, see eesmärk on käeulatuses,“ sõnas TTÜ Üliõpilasküla juhatuse esimees Jaak Kääp. „Nõudlus kvaliteetse üüripinna järgi lähiaastatel pigem kasvab. Kavatseme ka järgnevatel aastatel suurendada ühekohaliste tubade arvu ja pakkuda suuremat mitmekesisust elukohtade valikul. Siidisaba projekt pole kindlasti viimane selletaoline,“ märkis Kääp.

Siidisaba üliõpilaselamu toad põhinevad boksisüsteemil. Boksi kuulub möbleeritud tuba, kööginurk, tualett ja duširuum. Toad on nii kahe- ja ühekohalised, kööginurgad sisustatud kvaliteetse kodutehnikaga. Hoones on rattaparkla, selvepesula ja internet. Hoone turvamisel on AS Securitase meeskonnaga koostöös välja töötatud viimastel tehnikasaavutustel baseeruv turvalahendus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 6 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!