KV.EE kinnisvara-podcast: majutusäri peab vastu nii parematel kui halvematel aegadel

KV.EE kinnisvara-podcast’i 59. saates on külas Stay Larsen OÜ juhatuse liige Priit Vare. Räägime köögiga varustatud väikekorterite majutusärist. Saadet juhib ja küsimusi esitab kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate esimeses osas räägib Priit Vare, millist majutusäri nišši täidab Stay Larsen ja kuidas see eristub nii tavapärasest lühiajalisest majutusest kui pikaajalisest üüriärist. Jutuks tuleb nii majutusäri klientide profiil, majutusüksuste tehniline varustatus, kui ka hinnastamispoliitika.

Saate teises osas vaatame, kuidas on Stay Larsen’i majutusäri pidanud vasta muutlikes majandusoludes alates 2020. koroona-aastast kuni tänase päevani. Priit Vare leiab, et väikeste majutusüksuste jaoks on kliente nii headel kui halbadel aegadel.

Saate lõpuks annab külaline omapoolsed soovitused kinnisvaraturu turbulentsidega toime tulemiseks.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Saate 59. osas räägib Stay Larsen OÜ juhatuse liige Priit Vare majutusärist, mis konkureerib nii lühiajalise majutuse kui pikaajalise üürimisega. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile klienditugi@kv.ee.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

13.06.2023 Kinnisvaraturu ülevaade 2023 II kvartal