Lumi Capital: Plienciema logistikakompleks laieneb

Lumi CapitalLumi Capital sõlmis ehituslepingu Riia lennujaama lähistel asuva Plienciema logistikakompleksi laiendamiseks.

Algselt 9 120-ruutmeetrine pind kasvab ligi 40% – ehituse järel on Plienciema kompleksi kogusuuruseks 15 400 ruutmeetrit. Juurdeehitus valmib 2020. aastal ning tööd viib ellu Eesti ehitusfirma Mapri Ehitus Läti tütarettevõte.

Uuele pinnale laieneb pikaajalise üürilepingu alusel auto varuosade hulgimüügiga tegelev Poola börsiettevõte Inter Cars Grupp.

„Peame Plienciema keskuse asukohta ja tingimusi väga soodsateks ning usume, et laiendusel on suur potentsiaal. Lisanduva pinna näol on tegu kaasaegse ja tehnilistelt näitajatelt tugeva logistikahoonega, kuhu asub oma valdkonna juhtiv ettevõte,“ märgib Lumi Capitali juhtivpartner Raiko Uri.

Lumi Capital omandas Plienciema keskuse koostöös eesti erainvestoritega 2019. aasta esimeses pooles. Kompleks asub Riia linna ja lennujaama vahetus läheduses ning on oma hea asukoha tõttu atraktiivne eri logistikaettevõtetele. Hoone ankurüürnikeks on Deutsche Post DHL Grupp ja Inter Cars Grupp.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

73 − = 70

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

29.09.2021 Kinnisvaraturu ülevaade 2021 III kvartal