Merko Ehitus: Merks Viesturdārzs korteriarendusprojekti III etapi ehitusega alustamine (Riia, Läti)

Merko EhitusAS Merko kontserni kuuluv SIA Merks Mājas on alustanud kesklinnas asuva Merks Viesturdārzs korteriarendusprojekti kolmanda etapi ehitust. Rūpniecības tn. 33 asuv liigendatud viie- kuni seitsmekorruseline kokku 90 korteri ja nelja äripinnaga valmib 2023. aasta lõpus ning sellega saab kogu arendusprojekt valmis.

Merks Viesturdārzs (merksviesturdarzs.lv) kortermajad on A-energiaklassiga. Kolmanda etapi korterite suurused jäävad vahemikku 33 kuni 221 ruutmeetrit ning äripindade omad vahemikku 52 kuni 109 ruutmeetrit.

Hoovis on avar laste mänguväljak, neljandal korrusel ühiskasutatav terrass, maa-alusel korrusel parkimiskohad võimalusega paigaldada elektriautode laadimispunkt ja privaatsed panipaigad, üle saja rattahoidla koha siseruumides ja välisterritooriumil. küte on lahendatud põrandaküttena, igal korteril on rõdu või terrass.

Elamuarendusprojekt asub mainekas vaikses keskuses ja on tänu erinevatele auhindadele oma valdkonna professionaalide seas kõrgelt tunnustatud. Arendusprojekt hõlmab kokku kolme hoonet 353 korteriga. Esimene aadressil Rūpniecības tn 25 valmis 2020. aastal ning teine hoone aadressil Rūpniecības tn 27 valmib 2022. aasta teisel poolaastal.

SIA Merks Mājas (merksmajas.lv) on SIA Merksi elamuarenduste tütarettevõte.
SIA Merks (www.merks.lv) on ehitusettevõte, mis pakub ehitusteenuseid üldehituse, tsiviilehituse ja elamuehituse valdkonnas.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC