Merko: Suur-Sõjamäe tänava rekonstrueerimine

MerkoAS Merko Ehitus kontserni kuuluva AS Merko Ehitus Eesti tütarettevõte Tallinna Teede AS ning Tallinna Kommunaalamet sõlmisid lepingu Suur-Sõjamäe tänava rekonstrueerimiseks J. Smuuli teest linna piirini. Tööde teostaja valiti Tallinna Kommunaalameti poolt korraldatud hankel, kus tunnistati edukaks Tallinna Teede ASi pakkumus.

Ehitustööd sisaldavad teedeehituslikke töid, veevarustuse ja kanalisatsiooni ning sademevee välisvõrkude rajamist aga ka tänavavalgustuse, sidekanalisatsiooni, elektrikaabelliinide, gaasivarustuse ja foorijuhtimissüsteemi rajamist.

Ehituslepingu maksumus ilma tellija reservita on 2,9 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Töödega alustatakse 2014. aasta septembris ning planeeritav tööde valmimise tähtaeg on 2015. aasta juuni.

Tallinna Teede AS teostab üle Eesti nii projektijuhtimise meetodil kui ka oma jõududega kõiki teehoiutöid: sealhulgas ehitab teede konstruktsioone ja rajatisi, teostab teede hooldusremonti, pindamistöid ja teehooldust. Ettevõtte toodab ka erinevaid segusid oma asfalditehases. Tallinna Teede AS kuulub 100%liselt AS Merko Ehitus Eesti kontserni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

22.03.2023 Kinnisvara müügikoolitus