Nordecon ehitab 5,4 miljoni eest Kalamajja kaks elu- ja ärihoonet

Nordecon AS ehitab Invego grupi tellimusel 5,4 miljoni euro eest Tallinnasse, vanalinnapoolsesse serva kaks äripindadega kortermaja. Novamaja nime kandev valmib 4a ja Kopli 6 aadressidel järgmise aasta märtsis.

piirkonna areng on viimastel aastatel olnud väga kiire ja mitmekesine, kuid Novamaja kaasaegseid trende järgivaid, vanalinna ja merevaate ning avarate terrasside ja rõdudega uusarendusi nende hulgas siiani ei ole,” loetles Invego juht Kristjan-Thor Vähi uue Novamaja tugevusi ning rõhutas, et Kalamaja populaarsuse kiire kasvuga oluliselt tõusnud ka sinna elama asuvate inimeste ootused uuele kodule.

„Tänasest algab Novamaja teise korterite müük, esimese hoone kodudest on tänaseks juba üle kahe kolmandiku endale peremehe leidnud,” lisas Kristjan-Thor Vähi.

asumi piirkonnas ehitamine on Nordeconil seni käeulatusest väljas olnud. Antud lepingu sõlmimisega sai ka see auk täidetud. “ ütles ASi juhatuse liige Avo Ambur. „Loodame olla tellijale professionaalne, avatud ja usaldusväärne partner.“

Novamaja kogupind on ca 3600 m², kortereid on kokku 42. Majad on liftiga, korterite suurused on vahemikus 32 m² kuni 130 m². Enamikul kortereist on rõdu või terrass ja kaunid vaated Toompeale või merele. Hoonete arhitekt on Martin Aunin.

Invego OÜ (www.invego.ee) on kinnisvaraarendusettevõte, mis keskendub innovaatiliste ja inspireerivate elu- ja töökeskkondade loomisele. Ettevõtte projektide hulka kuuluvad nt Tiskre Ärimaja, Tabasalus Pähkli kodu elurajoon, Lucca Ärimaja jm arendamine.

Novamaja kohta rohkem infot leiab www.novamaja.ee ja projekti müüb Laam Kinnisvara.

Novamaja4 Novamaja1 Novamaja3

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 5 = 4

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest