Portaal KV.EE: Uusarenduste turg muutub läbipaistvamaks

IllustratsioonAlates augustist on portaali KV.EE klientidel võimalus tellida uute elamispindade arendusprojektide projekti analüüs. Projekti annab põhjaliku ülevaate uusarendusprojekti puudutavatest nüanssidest, mida kinnisvaraostjal oleks kasulik enne lõplikku ostuotsust teada.

Projekti analüüsid koostab tunnustatud kinnisvaraspetsialist osaühingust Adaur Grupp.

„Tänase turbulentse kinnisvaraturu tingimustes on kinnisvaraostjal vaja rohkem infot,“ sõnas portaali KV.EE juhataja Tarvo Teslon. „Projekti pakub põhjalikku infot, mis aitab kinnisvaraostjatel uue soetamisel langetada kaalutletud otsuse. Me aitame muuta uusarenduste turu klientide jaoks läbipaistvamaks.“

Projekti analüüside pakkumine on üks samm portaali KV.EE laiemast tegevussuunast pakkuda kinnisvaraostjatele, -müüjatele ja -vahendajatele olulist lisaväärtust ja teha kinnisvaraga kauplemine lihtsamaks, odavamaks ja selgemaks.

Vaid kord-paar elus uut elamist ostev inimene ei suuda reeglina hoomata kõiki detaile, millele ostmisel tähelepanu peab pöörama. Ammugi siis ei ole tavapärasel eraisikust korteriostjal teadmisi kõigist parimatest pakkumistest, mis väljavalituga konkureerivad.

„Elamispindade tug on pakkumistest tulvil,“ täiendas analüüside koostaja Tõnu Toompark. „Aitame koostöös portaaliga KV.EE anda koduotsijatele ülevaate nii projektist kui laiemast keskkonnast, kuhu inimene plaanib aastateks uue elamise osta.“

Uute elamispindade arendusprojektide analüüsi on võimalik tellida portaalist KV.EE rubriigi „Uued projektid“ all olevate projektide tutvustuse lehelt.

Kinnisvaraportaal KV.EE on tegutsenud alates 1999. aastast. Täna on portaaliga liitunud üle 300 kinnisvarafirma ja ca 1500 maaklerit. Portaalis on hetkel üle 41 000 kuulutuse omanikelt ja maakleritelt. Portaali haldab firma Diginet OÜ, mis kuulub Moonfish Media gruppi koos oksjoniportaali osta.ee ja mitme Leedu portaaliga.

Adaur Grupp OÜ on asutatud 2002. a. Ettevõte tegeleb kinnisvaraturu monitooringu, prognooside, ülevaadete, analüüside koostamisega, koolituse ja kinnisvara-alaste konsultatsioonidega. Adaur Grupp OÜ missiooniks on muuta kinnisvaraturg läbipaistvamaks.

Lisainfo

Tarvo Teslon
KV.EE
+372 510 6464
tarvo@kv.ee
www.kv.ee
MA
Adaur Grupp OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.adaur.ee
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC