Pressiteade: Rime Kinnisvara jagab Swedbanki klientidele detsembris kingitusi

Detsembris korraldavad Rime Kinnisvara ja Swedbank koostöökuu, mille raames on uue kodu soetajatel võimalus lisaks pangapoolsetele headele finantseerimistingimustele kasutada Rime Kinnisvara hindamisteenuseid 20% soodsamalt. Omapoolsed kingitused soodsate hindade näol on valmis pannud ka Rime Kinnisvara koostööpartnerid.

“Jõulukuul peab kingitusi saama!” on Rime Kinnisvara Vahenduse juhatuse liige Monica Meldo jõulumeeleolus. “Meil on hea meel, et saame aasta viimasel kuul uue kodu soetajatele omapoolseid kingitusi teha, mis aitavad säästa nii aega kui raha.” Swedbanki klientidele on Rime Kinnisvara hindamisteenus 20% soodsam ning hindamisteenust teostatakse eelisjärjekorras. Lisaks on omapoolsed sooduspakkumised klientidele välja pannud Rime Kinnisvara koostööpartnerid Vivarec, Spa Sanitaartehnika, Hector Light ja Maakri tänava Kodutehnika Salong.

Swedbanki eluasemelaenude osakonna juhataja Anne Pärgma sõnul on Swedbanki eluasemelaenu tingimused muutunud paindlikumaks. “Näiteks algab omafinantseeringu määr kümnest protsendist varasema kahekümne asemel. Lisatagatise olemasolul võib omafinantseeringu määr olla koguni null protsenti,” rääkis Pärgma, lisades, et Swedbanki hinnangul on kinnisvarahindade langus selleks korraks pidurdunud ning praegune hinnatase varasemaga võrreldes jõukohasem paljude klientide jaoks.

Kõik Swedbanki uued kodulaenu kliendid saavad kaasa Sinu Kodu sooduskaardi, millega kaasnevad head pakkumised enam kui 30 koostööpartneri juures üle Eesti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

6 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!