Pressiteade: Siidisaba 10 korterelamu nurgakivi paigaldamine

Siidisaba14. novembril asetasid Tallinnas Siidisaba 10 ehitatavale korterelamule nurgakivi ehitaja juhendamisel juba ostnud kliendid koos müügimeeskonnaga. YIT Ehituse rajatav Siidisaba 10 korterelamu asub kõrgelt hinnatud Kristiine linnaosas, vaid mõne kilomeetri kaugusel Tallinna südamest. Kristiine võimaldab elanikel nautida privaatsust rahulikus ja rohelises hästi arenenud infrastruktuuriga elukeskkonnas.

YIT Ehituse kinnisvara turundus- ja müügijuhi sõnul on 2014. aasta sügiseks valmiv Siidisaba 10 korterelamu sobiv eelkõige privaatsust armastavatele inimestele ja ka noortele peredele. „Korterelamu territoorium piiratakse aiaga ja sissesõidule paigaldatakse puldiga avatav tõkkepuu. Krundi edelapoolsele küljele rajatakse sisehoov koos pinkide, liivakasti ja mänguväljakuga,“ kirjeldab ta.

”Valisin Siidisaba projekti, sest olen juba pikemat aega selle piirkonna elanik ja hetkel üürin kõrvalmajas korterit. Kuna ma ei kasuta autot, siis hindan kesklinna lähedust ja sellega kaasnevaid võimalusi. Mulle meeldib, et kõik eluks vajalik asub vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel. Siidisaba on väga rahulik ja roheline tänav ja madalakorruseline tagab piisavalt privaatsust,” põhjendab Siidisaba 10 korterelamusse uue ostmist tulevane elanik.

Siidisaba 10 korterelamu arhitektiks on Kamp Arhitektid OÜ. Kolmekorruselise 22 korterit jagunevad kaheks väikseks torniks, mida ühendab madal soklikorrus. „Majas ei ole tüüpkorrust ning kõik korterid on erineva planeeringuga. Seega on ostjal võimalik valida just selline kodu, mis vastab just tema ootustele,“ märgib Ingrit Asavi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC