Pro Kapital alustab Tondi Elukvartali korterite eelmüüki

Tallinna börsi lisanimekirjas noteeritud kinnisvaraarendaja Grupp alustab Tondi Elukvartali uute korterite eelmüüki, esimeses järjekorras tuleb müüki korterelamu 31 korteriga.

Pro Kapitali arendatav Tondi Elukvartal on üks Tallinna suuremaid elamuehitusprojekte. Kui arenduse esimeses etapis keskenduti  all olevate endiste kasarmuhoonete renoveerimisele, siis teises etapis on plaanis ehitada uued korterelamud, neist esimese eelmüügiga tehakse algust täna. Saadaval on korterid suurusega 54,7 kuni 187,1 ruutmeetrit, hinnaga alates 89 900 eurot.

Pro Kapitali juhatuse esimehe sõnul on Tondil kõik eluks vajalik olemas, mis on nii tulevasi elanikke kui ka arendust ennast silmas pidades ülioluline. “Me ei raja midagi tühjale kohale, vaid loome juba täna väga hästi toimivale elukeskkonnale väärtust juurde,” lisas Michelozzi.

Tema sõnul ongi Tondi projekti suurim võlu ja trump välja arendatud, hästi toimiv ja palju erinevaid tegevusi pakkuv ümbritsev elukeskkond. “Asukoht vaikses ja rohelises sisekvartalis, südalinnast vaid lühikese autosõidu kaugusel, on suurepärane elupaik peredele. Sportimiseks on loodud Tondil ideaalsed võimalused, saab tegeleda kergejõustiku, jalgpalli, tennise või muude aladega. Naabriteks koolid ja kaubandusettevõtted, olemas on head ühendused nii lennujaama kui ka südalinnaga,” rääkis Michelozzi.

Tondi Elukvartali alale või vahetusse naabrusse jäävad muu hulgas Tere tennisekeskus, Audentese erakool koos spordikeskuse ning ujulaga, läheduses asuvad ka jalgpallistaadionid.

Lisainfot Pro Kapitali poolt arendatava ala, korterelamute, planeeringute, kasutatavate materjalide ja hindade kohta saab aadressilt: www.tondilinna.ee

Grupp on juhtivaid kinnisvaraettevõtteid, kes tegeleb kaasaegsete suuremahuliste äri- ja  elamukinnisvara projektide arendusega Tallinnas, Riias ja Vilniuses. Alates ettevõtte asutamisest 1994. aastal on lõpule viidud 20 arendusprojekti. Pro Kapital Grupi praegune portfell koosneb 11 kinnisvaraprojektist koguväärtusega 180 miljonit eurot.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC