Pro Kapital Grupp AS-i 2018. aasta 9 kuu puhaskasum kasvas võrreldes möödunud aastaga 218% võrra

Pro KapitalEttevõte võttis 2018. aasta kolmanda kvartali kokku märkimisväärse kasvuga kõigi majandustulemuste lõikes. Möödunud aasta sama perioodiga võrreldes, on 9 kuu netotulem kasvanud 4 210 tuhande euro ehk 218% võrra moodustades kasumi 2 279 tuhat eurot.

Mitmete arendusprojektide valmimise tulemusena on ettevõtte 2018. aasta 9 kuu müügikäive kasvanud 170% võrra 21 043 tuhande euroni, võrreldes 2017. aasta sama perioodi müügikäibega 7 796 tuhat eurot. Kasvule on kaasa aidanud aktiivne turundus- ning müügitegevus, mis jätkub ka järgnevatel perioodidel nii käimasolevate kui ka algavate arendusprojektidega seoses. Pro Kapitali põhitegevuseks on suuremahuliste projektide arendamine ning ehitustegevuses lähtutakse konservatiivsusest, ehitades kinnisvara etappidena. Selline lähenemine annab paindlikkust ja võimaldab kiirelt reageerida muutuvatele turunõudlustele.

9. novembril 2018, peale aruandeperioodi lõppu, avas ettevõtte Eesti esimese kaubandus- ning meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinn, renditava kogupinnaga 55 000 m2. Tegemist ühe Baltimaade suurima äri- ja meelelahutuskeskusega, mille neljal korrusel on üle 200 poe ning restorani. T1 avamisega kinnistab Pro Kapital oma rolli mitte ainult kinnisvara arendusettevõtte vaid ka varahaldusettevõttena.

Pro Kapitalil on Tallinnas, Riias ning Vilniuses kokku 7 suurprojekti arendust. Mahukad projektid kinnitavad ettevõtte keskendumist pikaajalisele väärtuse kasvatamisele.

Ettevõtte aktsiatega kaubeldakse alates 19. novembrist 2018 Nasdaq Tallinn Põhinimekirjas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

4 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!