RAMM Ehitus lõpetas Tallinna arstide ja õdede maja rekonstrueerimistööd

RAMM EhitusRAMM Ehitus lõpetas Tallinnas Akadeemia tee 48 asuva arstide ja õdede maja rekonstrueerimistööd ning hoone avati täna, 25. veebruaril 2015.a.

Tallinna Linnavaraameti tellimusel rekonstrueeritud hoone oli valminud 1964. aastal ning enne ümberehitustöid väga kehvas seisukorras. RAMM Ehituse tegevjuhi Priit Raua sõnul on nad umbes 50-aastaseid hooneid renoveerinud varemgi, kuid selle hoone puhul oli üllatuseks, et tolleaegsed ehitustööd ja kasutatud materjalid olid nii madala kvaliteediga. „Näiteks armatuuri korrosioonikahjustusi tuli välja nii vahelaepaneelidest kui välisseina monteeritavatest plokkidest ning need parandustööd võtsid meilt kaua aega,“ täpsustas Raud.

Rekonstrueeritud 5-korruselises hoones on kokku 3500 m2 kasulikku pinda. Arstide ja õdede jaoks ehitati hoonesse 97 üürikorterit, millest kööktube on 24, 1-toaliseid kortereid 60 ning 2-toalisi 13. Lisaks rajati ruumid jalgrataste ja lapsevankrite hoidmiseks ning eraldi pesupesemise ruum. Hoone oli enne renoveerimist pikalt kasutusel ühiselamuna ning hiljem kodutute varjupaigana.

RAMM Ehitus on 2006. aastal loodud ehitusfirma, mis kuni 2013. asta novembrini tegutses TREV-2 Ehituse nime all. Ettevõtte 2014. aasta müügitulu oli 14 miljonit eurot, ettevõttes töötab põhikohaga 15 inimest. Käesoleva aasta suuremateks projektideks lisaks jaanuaris valminud Häirekeskuse-ja Päästeameti Ühishoonele ning täna avatavale rekonstrueeritud arstide ja õdede majale on Kaitseliidu Jõgeva maleva staabi- ja tagalakeskuse hoone ning Metsavahi elamurajooni ridaelamud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

15 + = 18

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?