Riigi Kinnisvara: Otsime Valga riigimajale projekteerimise peatöövõtjat

Riigi Kinnisvara / RKAS AS kuulutas välja riigihanke eesmärgiga leida riigimajale, aadressiga Kesk tn 12, rekonstrueerimise projekteerimistöödeks peatöövõtja. Valga riigimaja pakkumuste esitamise tähtaeg on 2. mai 2019 kell 12.00. 

riigimaja puhul on tegemist endise pangahoonega, mis täna on kasutusel büroohoonena.  kuulub Valga 20. sajandi algperioodi esinduslikemate ja olulisemate ühiskondlike hoonete hulka.

Kavandatavasse riigimajja kolivad kokku 18 riigiasutust, nende hulgas näiteks Sotsiaalkindlustusamet, Keskkonnaamet, Maa-amet, Maksu- ja Tolliamet, PRIA, Põllumajandusamet, Terviseamet, Tööinspektsioon, Keeleinspektsioon, Maakohtu kohtumaja, prokuratuur ning kriminaalhooldusosakond.

riigimajja on kavandatud töökohad ca 130 inimesele. Rekonstrueeritav on 4korruseline ning suletud netopindala on 3330 m2.

Rekonstrueerimise käigus keskendutakse sisemusele, et tagada hea sisekliima ning head töötingimused. Projekteerimise käigus koostatakse uus ruumiplaneering ning kaasajastatakse hoone tehnosüsteemid. riigimajja on planeeritud kuni 6 kaugtöökohta. Kaugtöökohad on avaliku sektori töötajatele loodud töökohad, mis pakuvad mugavat ja turvalist võimalust oma tavatöökohast erinevas asukohas tööd teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

67 + = 72

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine