Riigi Kinnisvara: Vändra päästekomando sai nurgakivi

Riigi Kinnisvara / RKASTäna asetasid Siseministeeriumi varade asekantsler Riho Kuppart, Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu, Pärnu maavanem Kalev Kaljuste, Vändra vallavanem Jaanus Rahula, Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) juhatuse liige Tanel Tiits ja AS Pärnu REV juhataja Andres Kesküla pidulikult nurgakivi uuele Vändra päästekomandole, mille ehitustööd lõpevad käesoleva aasta lõpus.

„Siseministeeriumi jaoks on päästevaldkonna investeeringud olulised. Iga uus kaasaegne komando suurendab piirkonna turvalisust, sest hoone on tehtud just päästeteenuse vajadusi silmas pidades,“ ütles Siseministeeriumi varade asekantsler Riho Kuppart. „On suurepärane, kui saame ehitada uue hoone, aga kõige tähtsamad on selles hoones töötavad inimesed. Mul on hea meel, et Vändra komandos on pühendunud ja professionaalsed tegijad, kes seisavad head oma piirkonna turvalisuse hoidmise ja suurendamise eest.“

RKAS ja Pärnu REV AS sõlmisid käesoleva aasta 12. mail Vändra päästekomando ehitustööde töövõtulepingu summas 1 035 225 eurot, summale lisandub käibemaks.

Pärnu maakonda Vändra valda Allikõnnu külla rajatakse 835,3 ruutmeetri suuruse suletud netopinnaga kahekorruseline päästeteenistuse hoone, mille märksõnad on funktsionaalsus, kauakestvus ja energiasäästlikkus. Tööde käigus ehitatakse olemasolev kontorihoone ümber tänapäevaseks komandohooneks ning juurde ehitatakse garaaži osa.

170829 Vändra päästekomando sai nurgakiviSiseministeeriumi varade asekantsler Riho Kuppart

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 4 = 6

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.01.2022 Kinnisvara hindamise ABC