Rikkaks üüriäris: Kas väljaüüritav korter peaks olema sisustatud või mööblita?

Korter üürile - närvesööv hobi või rikkuse allikasKäsiraamatu “Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?” autor ja üürikoolituse lektor Tõnu Toompark annab nõu üüriäri teemadel.

Tühja korteri väljaüürimine on enamasti keeruline, sest on vähe inimesi, kel oma mööbel üürikorterisse kaasavõtmiseks olemas on.

Üürnik eeldab tavaliselt ikkagi elementaarse sisseehitatud mööbli ja pehme mööbli ning laudade-toolide olemasolu. Kindlasti peab väljaüüritavas korteris olema köögimööbel, sest seda ei hakka oma kulude ja kirjadega ükski üürnik paigaldama.

Rohkema sisustusega korter otseselt üürihinda väga ei tõsta. Küll parandab hea sisustus üürikorteri likviidsust ehk korralikult korterisisustus aitab üürniku kiiremini leida ja seeläbi vakantsust vähendada.

Kindlasti on kusagil üksikud üürnikud, kes soovivad tühja korterit, kuid neid leida on tõenäoliselt üsna keeruline – see on pigem õnneliku juhuse asi.

Ülesisustatud korter ei pruugi ka hea olla. Kui üürnik soovib, et üürileandja viiks väljaüüritavast korterist minema voodi ja kapi, siis peab üürileandjal olemas olema koht, kuhu need ladustada.

Sisustuse kõrval tasub märkida, et väljaüüritav korter peaks olema koristatud ja puhas.

Loe rohkem praktilisi nõuandeid, kuidas eluruumide üüriäris edukas olla käsiraamatust “Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas?“, mille autorid on kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark ja jurist Evi Hindpere.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

45 + = 55

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!