RKAS: Rakvere Politsei- ja Päästeameti ühishoone rajab OÜ Superficarius

Riigi AS juhatuse liige Elari Udam ja OÜ Superficarius juhatuse liige  Rauno Raav allkirjastasid täna, 24. juulil  kokkulepped, mille alusel rajatakse Rakvere Politsei- ja Päästeameti ühishoone. < ?

Kinnistu osas on koostatud detailplaneering ning rajatavate ehitiste osas on AS koostanud põhiprojekti. Hoonestaja kohustub kinnistule rajama Lääne-Viru Päästeteenistuse ja Rakvere Politseijaoskonna tegevuseks vajalikud pinnad. valmib 2010. aasta lõpuks.< ?

Riigi AS kuulutas käesoleva aasta aprillis välja kirjaliku vähempakkumise Rakveres Kreutzwaldi 5a kinnistule arendaja leidmiseks, kes  võtab üle hoonestusõiguse hinnaga 4,5 miljonit krooni käibemaksuta ja sõlmib ehitiste ning territooriumi kasutamiseks üürilepingu Riigi AS-iga. Pakkumisel osales  viis firmat, OÜ Superficarius võitis üüripakkumisega summas 143,2 krooni ruutmeetrilt. Vähempakkumise üürisumma alghinnaks oli ilma käibemaksuta 166,38  krooni ruutmeetri kohta.

Riigi AS planeerib lähiajal koostöös Justiits- ja Siseministeeriumiga kuulutada sarnase mudeli järgi välja veel analoogseid konkursse.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC