Suur elamispindade turuülevaade sügis 2018

Tõnu ToomparkElamispindade pakkumine kasvab päev-päevalt. Juurde tuleb uusi kortereid igasse Tallinna piirkonda, lisaks Tallinna piiri taha. Lisandub nii kallihinnalisi kesklinna kortereid, kui äärelinna pisut odavamaid elamispindasid. Meedia kõneleb buumist ja kriisiks vbalmistumisest, kuid kas põhjendatult?

Korterite hinnad on tõusnud enneolematult kõrgele, kuid kas see tähendab ohtu kinnisvaraturule? Kas tehinguid tehakse või on ostjad juba turult pagenud? Kas laenuturg toimib? Või on pankurid kartlikuks muutunud?

Hinnad on kasvanud, aga on neil veel tõusupotentsiaali? Või peaks ootama hinnamulli lõhkemist? Millised korterid müüvad kiiremini ja millised aeglasemalt?

Kus on turu pudelikaelad? Kus riskikohad?

Neile ja paljudele teistele põletatavatele küsimustele annab vastuse elamispindade suur ülevaade. Tänast päeva peegeldav turuanalüüs vaatab ka tulevikusuunas, prognoose teeme eelolevaks pooleks-pooleteiseks aastaks.

Turuülevaadet käin esitlemas ettevõtetes. Selleks kontakteeru: Tõnu Toompark, +372 525 9703, tonu@toompark.ee.

Alternatiivina personaalsele turuülevaate esitlusele on võimalik tulla samu teemasid kuulama Kinnisvarakooli 31.01.2019 seminarile “Kinnisvaraturu ülevaade“. Seminarile registreerumine Kinnisvarakooli kodulehel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

52 + = 61

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!