Suur elamispindade turuülevaade sügis-talv 2022

Tõnu Toompark2022. a sügis-talvel ei ole Venemaa terrorisõda Ukrainas lõppenud. Eestis ootame talvelt majanduslangust, intressimäärad on väga kiiresti üles läinud. Õnneks vähemalt on elektrihinna kontrolli alla saanud. Kuidas käitub selles kontekstis Eesti/Tallinna elamispindade turg?

2022. a suur sügis-talvine elamispindade turuülevaade vaatab põgusalt peamisi makrotrende, mis annavad kinnisvaraturule ja elamispindade turule liikumise raja ette. Eraldi on vaatluse all laenuturg kui sektor, mis sageli on suuremate tõusude ja languste taustajõud.

Ülevaade vaatab lähemalt korterituru tehingute arvu ja hindade liikumist. Proovime mõista, kamis suunas ja millise kiirusega liiguvad tehingud? Kas hinnalangus, millest kõikjal räägitakse, on juba aset leidmas?

Käsitluse all on täiendavalt üüriturg, üüripakkumiste teema ja üürihinnad ning üüriinvestorite käitumine.

Turuülevaadet käin esitlemas ettevõtetes. Vajadusel teeme esitluse Zoom’i vms rakenduse kaudu. Esitluse tellimiseks palun kontakteeru: Tõnu Toompark, +372 525 9703, tonu@toompark.ee.

Alternatiivina ettevõttes tehtavale turuülevaate esitlusele on võimalik osaleda 06.12.2022 veebiseminarina toimuval Kinnisvarakooli turuülevaate seminaril. Veebiseminarile registreerumine Kinnisvarakooli kodulehel.

Tallinna elamispindade turu trendid sügis-talv 2022

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.09.2023 Kinnisvara müügikoolitus