Suursaadik, minister ja abilinnapea avasid Tallinnas riigi koroonakindlaima hotelli

Tallinna kesklinnas taasavasid Soome suursaadik Timo Kantola, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt ning abilinnapea Aivar Riisalu 12,5 miljoni euro eest renoveeritud Nordic Hotel Forum neljatärnihotelli.

Hotellihoone uuendusprojekt hõlmas kogu maja renoveerimist, viirusetõrjelahenduste paigaldamist, kahe uue restorani avamist ning heaolukeskuse laiendamist.

Nordic Hotel Forumi juhi Feliks Mäguse sõnul on praeguses maailmas turvalisus ehk viirusetõrje nii töötajate kui klientide jaoks üks olulisemaid tegureid ja selle kohta küsitakse palju. „Hotelli koroonakindlust lisavad üle maja paigutatud viirusetõrjesüsteemid, Respiray kaelaskantavad õhupuhastid klientidele ja ümber ehitatud ventilatsiooni- ja tehnosüsteemid. Samuti on uus kontaktivaba registreerimine ja tasumine ning uste avamine nutiseadmega,“ ütles Mägus ja lisas, et kohe avamispäeval saabusid ka hotelli esimesed külalised.

Feliks Mäguse sõnul laiendati kohalikele külastajatele mõeldes lõõgastuskeskust ning avati ühe restorani asemel kaks – Viru väljaku ääres asuv Noho ning hotelli- ja konverentsiklientidele suunatud Nomel. Uues avatud japandi stiilis ehk Jaapani ja Skandinaavia fusioonkööki pakkuvas restoranis Noho on koroonaohu minimeerimiseks klientidele kaheksa klaastarudega “privaatsaali”.

Nordic Hotel Forumi uuendamine teostati hotelli operaatori Nordic Hotels OÜ ja hoone omaniku ASi Kapitel koostööna. Hotelli uuendusprojekti koostas sisearhitektuuribüroo Artaku, hoone sisearhitektid on Kaire Kemp-Tišler ja Ea Andla ning ehitustööd teostas Merko. Hotelli sisustamisel kasutati palju Eesti disainerite kujundatud eritellimusmööblit. Hotelli renoveerimist toetas läbi ärimudeli muutmise meetme ka EAS.

Nordic Hotel Forum on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) hotell, jälgides jätku- ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC