Täna pannakse Nõmme spordikeskuse uuele hoonele nurgakivi

Täna, 15. novembril kell 13 pannakse pidulikult Nõmme spordikeskuse uuele hoonele nurgakivi, hoone on projekteerinud Ehala ja Irik Arhitektuuribüroo.

Nõmme linnaosavanema Hanno Pevkuri sõnul on Nõmme spordikeskus muutunud viimaste aastatega üheks pealinna menukamaks vaba aja sportliku veetmise kohaks, mis seab keskusele suuremaid nõudeid spordihuviliste teenindamisel ja mida senine peahoone enam täita ei suutnud.

“Uus hoone tuleb kaasaegne, senisest ruumikam ja parema planeeringuga. Nõmme spordikeskuse uus hoone läheb maksma üle kümne miljoni krooni,” lisas ta.

Uus hoone on planeeritud vanaga põhikujult üsna sarnane ning koosneb kahest tiivast ja keskosast. Hoonesse on planeeritud jõusaal, aeroobikasaal, kaks aurusauna, kaks soome sauna, riietusruumid, spordivarustuse laenutuspunkt ning teisele korrusele administratiivruumid.

Kuigi ehitustööd uue hoone juures kestavad vähemalt kevadeni töötab spordikeskus endiselt, pakkudes võimalust valgustatud liikumisradadel praegusel ajal joosta, lumikatte tekkimisel aga suusatada.

Nõmme spordikeskuse arengukava järgi on keskuse missiooniks kõrgetasemeliste sportimis- ja vaba aja võimaluste pakkumine tervislikke eluviise harrastavatele inimestele ning esteetilise keskkonna kujundamine looduskaunis Nõmme pargis.

Nõmme spordikeskuse aadress on Tallinn, Külmallika tänav 15a.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!