Toompark võitis Tossot

Pikki aegu on selle üle diskuteeritud, millal hakkab kinnisvaraturg taas tõusma. Ning, lootustele on lisandunud statistika, alates juunist on keskmine kinnisvarara tehingu hind tõusnud.

On kinnisvarabüroosid, kes kinnitavad, et just nüüd ongi õige aeg hakata kinnisvara kokku ostma. Spekuleerimise eesmärgil? Kas mäletate veel 2005. aastat, kui osteti kortereid, mida polnud veel olemaski, kus arendustes polnud koppa veel maha löödud? Kas mäletate neid spekulante, kes toona mängisid „arendusprojektide turul“ ehk kes ostsid broneeringu majja mida polnudki ning müüsid broneeringu majja, kus valati vundamenti?

Pole mõtet astuda kaks korda samasse ämbrisse. Pole mõtet jääda uskuma arendajaid ning kinnisvaramüüjaid, kes väidavad, et nüüd on põhi käes ning sellise hinnaga ei saa enam kunagi Eestis kinnisvara osta.

Tunnistan, et olen isegi eksinud, aasta tagasi sõlmisime Tõnu Toompargiga kihlveo, toona väitsin, et aasta hiljem on kinnisvarahind tõusus. Nii see pole. Tõnu, tunnistan, et kaotasin kihlveo.

Artikli autor on Enn Tosso. Artikkel ilmus 20/02/2010 väljaandes Aripaev.ee.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

69 − 61 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus