Turule tuleb uus koolituskursus kinnisvaramaakleritele

Kinnisvara müügitempode langemine ning üha keerulisemaks muutuv turuolukord on tekitanud situatsiooni, kus on tekkinud märgatav nõudlus kinnisvara-alase koolituse järele. Ettevõtted Raid & Ko OÜ ning Adaur Grupp OÜ on koostöös toonud turule uue kinnisvaramaaklerite koolitusprogrammi, „Kinnisvaramaakleri ABC“, mille eesmärk on aidata tõsta maaklertegevuse taset Eestis.

„Novembris algav maaklerite koolitus on suunatud eelkõige värsketele maakleritele, kes vajavad tuge uuenevate turutingimustega toime tulemiseks,“ sõnas koolitaja Andree Raid, Raid & Ko juhatuse liige.

Koolitaja Tõnu Toompark täiendas: „Uues olukorras vanad tõed enam ei kehti ja tuleb suurt tähelepanu pöörata enese täiendamisel. Seda eriti algajatel-maakleritel, kellele koolitus peamiselt on suunatud.“

Koolitust viivad läbi pikaajalise staažiga kinnisvaravaldkonnas tegutsejad, kel kõigil praktilist kogemust kinnisvaraturul üle kümne aasta. Koolitusprogrammiga saab tutvuda internetilehel https://www.kinnisvarakool.ee/.

Tõnu Toompark on kinnisvarakonsultant, kes on eelnevalt töötanud YIT Ehituse müügijuhina, ERI Kinnisvara ja Rime Kinnisvara analüütikuna. Tõnu Toompark peab kinnisvara-alaseid loenguid Tallinna Tehnikaülikoolis ja Mainori Kõrgkoolis.

Andree Raid on Raid & Ko OÜ tegevjuht ja juhatuse liige. Andree Raid on töötanud kinnisvaramaaklerina aastast 1994, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja asutajaliige aastast 1997 ja omab järjepidevat töökogemust kinnisvara valdkonnas kokku 14 aastat.

Tõnu Kaur on õigusnõunik Tervisekaitseinspektsioonis. Tõnu Kaur on 1990. aastal asutanud kinnisvarafirma AS-i OM Infoprojekti, töötanud maakler-eksperdina Liivalaia Kinnisvarabüroo AS -is. Juristi ametis töötanud Tallinna Linnavolikogu Kantseleis ja vabakutselise õigusnõustajana esindanud kliente kohtutes nii tsiviil– kui haldusmenetluses. Tõnu Kaur on Eesti kinnisvaraelus osalenud 18 aastat.

Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo on asutatud 1997. a. kinnisvara vahendusteenuste, õigusabi ja koolituse pakkumiseks. Raid & Ko OÜ põhitegevus on kinnisvara maaklerteenuse pakkumine Tallinnas ja Harjumaal. Ettevõttes tegutseb 15 maaklerit.

Adaur Grupp OÜ on 2002. a. asutatud kinnisvara-alaseid konsultatsioone pakkuv ettevõte. Ettevõtte peamisteks teenusteks on kinnisvaraturu monitoorimine, analüüside ning prognooside koostamine, samuti koolitustegevus koostöös Mainori Kõrgkooli ja Tallinna Tehnikaülikooliga.

Lisainfo

Tõnu Toompark
Adaur Grupp OÜ
Juhatuse liige
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.adaur.ee

Andree Raid
Raid & Ko OÜ
Juhatuse liige
+372 502 3300
andree@raid.ee
www.raid.ee

https://www.kinnisvarakool.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2023 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine