U.S. Invest: Eksklusiivse vaatega Sõõrumaa kolmiktornid on saavutanud maksimaalse kõrguse

US InvestTänasel sarikapeol esitles Urmas Sõõrumaa U.S. Invest ASi rajatud Skyline’i korterelamute kolmandat torni, mille 13. korruselt saab nautida võimast ja erakordset vaadet nii südalinnale kui ka merele. Valminud tornid annavad ettekujutuse sellest, milliseks kujuneb linnapilt Kadrioru pargi, südalinna ja Ülemiste City vahetus läheduses.

Merepinnast 78 meetri kõrgusele küündiva Skyline’i kolmandas tornis on 47 suurte rõdude ja avara planeeringuga korterit ning esimesel korrusel äripinnad. Unikaalsed tornid on tekitanud märkimisväärselt suurt huvi ning kõigis kolmes elamutornis on saadaval vaid üksikud vabad korterid.

Äsja lõppenud sarikapeol võttis teiste seas sõna Urmas Sõõrumaa, kelle sõnul on koostöös projekteerijaga valminud mõnusad voolujoonelised majad. “Korterite erakordne vaade ja suured rõdud on kinnisvara arenduse seisukohalt väga oluline konkurentsis püsimise argument,” lausus ta. Sõõrumaa lisas, et soovib tänada Mapri Ehitust ja projektijuhte, kellega on olnud igati sujuv koostöö.

Skyline’i tornelamute igal korrusel on neli korterit – kaks 2-toalist ja kaks 4-toalist. Elamute ainulaadne asukoht tagab avara vanalinna- ja merevaate nii iga korteri elutoast kui ka ligi 10 m2 suuruselt rõdult.

Kolme hoone ühiseks kasutamiseks rajatakse teisele korrusele privaatne haljastusega laste mänguväljak, mis teeb sellest sobiva kodu ka peredele. Üle hiljuti renoveeritud Ilvese silla pääseb mõne minutiga Kadrioru parki jalutama või tervisesporti harrastama. Nii oma sõiduki kui ühistranspordiga pääseb südalinna või Ülemistesse mõne minutiga. Sikupilli lasteaed asub 100 m kaugusel ja Kivimurru lasteaed 250 m kaugusel.

Kuigi esialgse plaani järgi pidi kolmanda elamutorni ehitus lõpule jõudma alles 2019. aasta teises pooles, siis seoses suure nõudlusega kvaliteetse elamispinna järele jõuab Skyline’i projekt lõpule oluliselt varem. Kolmas elamutorn, mis paneb ühtlasi punkti kogu Skyline’i projektile, valmib juba 2018. aasta lõpus. Esimene torn valmis 2017. aasta lõpuks ning teine on valmimas selle aasta kevadeks. Skyline’i arhitektiks on Andri Kirsima.

U.S. Invest AS on Eesti kapitalil põhinev investeerimisfirma, mille meeskonnal on kokku rohkem kui 18 aastat kogemusi kinnisvaraturul. Suurim kinnisvaraprojekt on 75 000-ruutmeetrise pindalaga Rotermanni kvartal. Kokku on arendatud 150 000 ruutmeetrit kinnisvara ning 250 000 ruutmeetrit on arendusjärgus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

80 + = 88

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

21.10.2021 Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt