Ülemiste City uue restoranikompleksi renoveerib NCC Ehitus

NCCEesti üht suurimat restoranikompleksi Ülemiste Citys hakkab ümber ehitama NCC Ehitus AS. Täna sõlmitud ca 1 miljoni euro suuruse ehituslepingu kohaselt valmivad ehitustööd septembriks. Ligi 1800m² suurune ning kuni 370 istekohaga uus söögikoht rajatakse Ülemiste Citys Lõõtsa 6 asunud restorani CityPlatz ruumesse. Investeeringu suuruseks on kokku ca 1,6 miljonit eurot.

„Ülemiste City ajaloo suurim projekt on olnud Lõõtsa 8a asuvate kolmiktornide ehitus, millega sai väga edukalt hakkama NCC Ehitus,“ sõnas Technopolis Ülemiste ASi juhatuse esimees Gert Jostov. „Meie omavaheline koostöö NCC Ehituse meeskonnaga on sujunud hästi ning usun, et tõrgeteta kulgevad ka Eesti üheks suurimaks restoranikompleksiks saavate ruumide ümberehitustööd.“

„Ülemiste City kolmiktornide projekt on olnud NCC Ehituse jaoks üks huvitavamaid väljakutseid,“ märkis NCC Ehitus ASi juhataja Toomas Alle. „Teades, et Ülemiste City eelistab alati kõige uuemaid tehnoloogilisi ning ehituslikke lahendusi, siis on meie jaoks kindlasti põnev projekt ka restoranikompleksi ümberehitamine. Anname endast parima, et Ülemiste Citys töötavad inimesed saaksid juba septembris oma lõunapausid veeta moodsas ja kaasaegses söögikohas.“

Uues restoranis hakatakse pakkuma nii Eesti, Vahemere kui ka prantsusepäraseid roogi ning köök on valmis teenindama mitu tuhat inimest päevas. Kuna tegemist on peamiselt lõunasöögi kohaga, siis on restoranis suurt tähelepanu pööratud kiirele teenindusele – toidugruppide väljastusletid on paigutatud ühtlaselt kogu restorani alale ja inimesi hakkab teenindama 7-9 kassat. Uue restorani operaator selgub lähipäevil.

AS Technopolis Ülemiste (www.technopolis.ee) kuulub 49 protsendilise osalusega AS-le Mainor Ülemiste ja 51 protsendilise osalusega Soome börsifirmale Technopolis Plc.

Ülemiste City (www.ulemistecity.ee) on Tallinna Lennujaama vahetus läheduses asuvale endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegne linnaosa. Kokku 36 ha alal on tänaseks välja ehitatud ca 81 000 m² kaasaegset büroopinda ning rajatud on hästitoimiv majandusstruktuur, lisaks on linnakus veel ca 120 000 m² tööstus- ja laopinda. Täna tegutseb Ülemiste Citys üle 200 ettevõtte, kus on endale töökoha leidnud ca 6000 töötajat. Ülemiste City linnakut arendavad Technopolis Ülemiste AS ja Mainor Ülemiste AS.

NCC Ehitus AS (http://www.ncc.ee/) on ehitanud Targa Linna kõrval asuva Ülemiste kaubanduskeskuse ning rajanud Tallinna mitmeid büroohooneid – Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi büroohoone, Tammsaare 118 Ärimaja, Lasnamäe Ärimaja, Scala City jt. Elamuarenduse valdkonnas tegeleb NCC Haaberstis Pärnaõue, Viimsis Tammeõue ja Lasnamäel Vana-Kuuli elamuasumite ehituse ja arendusega luues Tallinnasse ja Harjumaale üle 2000 uue kaasaegse kodu.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC