United Real Estate Fund MASF ostis Pärnus tootmishoone

United Real Estate FundInvesteerimisfond United Real Estate Fund MASF omandas 100-protsendilise osaluse osaühingus Bradlink, millele kuulub kinnistu Pärnus aadressil Kodara tn 7 koos büroo-ja tootmishoonega. Hoone üürnikud on OÜ Mecanova ja AS Wendre.

United Real Estate Fund MASF-i nõukogu esimehe Jaanus Otsa sõnul on omandatud tööstuskinnisvara suurepäraseks täienduseks fondi investeerimisportfelli, mis on seni koosnenud peamiselt büroo- ja laohoonetest. „Kinnistu on tootmiseks suurepärase asukohaga. Kui peaks tekkima vajadus olemasolevatel või uutel üürnikel, on fond valmis tegema kinnistusse täiendavaid investeeringuid,“ lisas Otsa.

Kinnistul asuva hoone ankurüürnik Mecanova OÜ on metallitöö ettevõte, mis toodab tööstusettevõtetele lehtmetallist tooteid. Tehas aadressil Kodara tn 7 alustas tegevust suvel 2014. Mecanova OÜ emaettevõttel on lisaks üks tehas Soomes Oulus.

Kinnistu müüja on Saksa investeerimisfond Catella Real Estate AG ning tehingut finantseeris AS Swedpank. Poolte kokkuleppel on tehingu maksumus konfidentsiaalne.

2016. aastal asutatud United Real Estate Fund MASF on kinnine mitteavalik muutuvkapitaliga aktsiaseltsifond, mis investeerib peamiselt ärikinnisvarasse. Fondi konsolideeritud varade maht oli 30.09.2017 seisuga 18,1 miljonit eurot ning fondi konsolideeritud puhasväärtus 5,7 miljonit eurot.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC