Uus Maa ja Swedbank koostöökampaania: laupäev – kinnisvarapäev

15. augustil, algas Uus Maa Kinnisvarabüroo ja Swedbanki koostöökampaania, mis töötab kinnisvaraturul tuttavaks saanud Hollandi oksjoni põhimõttel. Igal kolmapäeval kell 9:00 avalikustatakse ligi 20 korterit/maja/maatükki, mille hind langeb igal täistunnil kuni laupäeva hommikul kella 9:00ni välja. Hetke hinda saab jälgida ainult kodulehel www.ostakodu.ee ning seda kampaaniat ei kuvata üheski teises keskkonnas. 

Kuni laupäevani on huvilistel aega tutvuda objektidega, suhelda maakleritega ja teha otsus – osta või mitte osta. Kes liiga kauaks mõtlema jääb, võib pakkumisest ilma jääda, kuna lõpphind kehtib ainult laupäeva õhtul kella 18:00ni ja igale objektile on kindlasti rohkem tahtjaid kui üks. “Võidab” see, kelle on kas kõvem närv või kiiremad näpud maakleriga ühendust võtma. Juba korra osalenud objekt ei pruugi enam järgmisel nädalal saadaval olla.

Kampaaniahind kehtib kõigile neile, kes võtavad uue kodu soetamiseks laenu Swedbankist.

“Meie jaoks on väga oluline teha pankadega koostööd. Kodulaenul ja elukondlikul kinnisvaral on otsene seos. Läbi koostöökampaania saame meie koduotsijatele pakkuda soodsamat tehingut ja pank paindlikke laenutingimusi. Võidab klient ja see ongi meie põhiline eesmärk,” ütles Uus Maa Kinnisvarabüroo elukondliku kinnisvara juht Elari Tamm.

Oksjon lõpeb laupäevasel päeval. “Maaklerite tööpäevad kestavad varavalgest õhtutundideni ja seda ka nädalavahetustel. Laupäev on tööinimesel vaba päev ning hea võimalus käia kodu valimas, meie maaklerid on selleks valmis. Näiteks põhjanaabrite juures Soomes on selleks päevaks pühapäev, mil maaklerid korraldavad lahtiste uste sessioone erinevatel objektidel. Hommikul siin, lõunal seal, õhtul kolmandas kohas. Sealne turg on selle hästi vastu võtnud ja meiegi loodame, et lähitulevikus saab see ka meil nii olema – neljapäev on kalapäev, aga laupäev – kinnisvarapäev,” kommenteeris seda valikut Elari Tamm.

“Kampaania väljatöötamisel lähtusime eesmärgist olla ostja jaoks huvitav kogu kampaania vältel. Kuna meie koostööprojekt Swedbankiga kestab kolm kuud, siis kampaania lõpupoole võib tekkida nn “tapeediks” muutumise oht. Praegune ülesehitus võimaldab meil huvilised kampaania keskkonda korduvalt külastama panna. On varuks ka mõned üllatused, nii et tasub silmad lahti hoida,” ütles Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusjuht Kaie Kass Agcay.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

46 − 38 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!