Uus Maa: Kinnisvarabüroo laienes taas

Uus MaaUus Maa Kinnisvarabüroo jätkab hoogsat laienemist. Äsja liitusid etttevõtte frantsiisivõrgustikuga kaks bürood, mille uued ärinimed on Uus Maa Capital ja Uus Maa City.

„Meil on väga hea meel, et Uus Maa on end tugeva kaubamärgi ja kvaliteetse teenusepakkujana tõestanud,“ ütles Uus Maa Kinnisvarabüroo frantsiiside juhtiv konsultant Kristi Djomin. „Oleme Eesti kinnisvaraturul tegutsenud pea 28 aastat ning kogemused, standardid ja tugev know-how on meie kaubamärk. Uus Maa on juba täna Eesti suurim kinnisvarabüroo ning meie frantsiisivõrgustik jätkab laienemist ka edaspidi.“

Seni RE/MAXi kaubamärgi all tegutsenud ja nüüd Uus Maa Capitalina alustanud frantsiisbüroo partner Leena Kreitner sõnas, et otsus liituda oli lihtne. „See sündis meie büroo ühisest soovist käia käsikäes pidevas muutustes oleva ja kiiresti areneva kinnisvaravaldkonnaga. Uus Maa eristub konkurentidest silmapaistva turundusstrateegia ja innovaatiliste lahendustega. Oleme veendunud, et saame teineteise kogemusi ja tugevusi ühendades hea sümbioosi, mis on vajalik selleks, et pakkuda klientidele professionaalset ja kaasaegset teenindust, ületades igapäevaselt nende ootusi.“

Kaubamärgi tugevus tekitas soovi liituda ka bürool, mis nüüdsest tegutseb Uus Maa City nime all. „Kuna meie büroo inimeste jaoks on oluline just brändi tugevus ja pidev pildisolek ning kuna meie väärtused kattuvad Uus Maa omadega, siis otsustasime edasi liikuda ja liituda Eesti turuliidriga. Selline otsus sündis meil kontoris maakleritega ühiselt ja on rõõm tõdeda, et kõik mõtlesid sarnaselt ning vahetasid kaubamärki ühiselt,“ kommenteeris büroo juhatuse liige Erki Sepa.

Kahe büroo liitumisega kasvas Uus Maa kaubamärgi alt teenust ostuavate spetsialistide hulk ca 180ni. Uued frantsiisid jätkavad tegevust oma senistes ruumides ja samade kontaktandmetega.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC