Vabriku 35b majas toimub sarikapidu

Täna toimub Kalamajas Vabriku tänavale rajatavas uues kortermajas sarikapidu. Maja vastu on huvi olnud väga suur, sest perekorterid on Kalamajas väga nõutud.

„Huvilisi on nii Kalamajast kui ka linnapiiri tagant,“ kommenteerib korterite müügiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo Põhja-Tallinna maakler Kristel Janno. „Neid kõiki seob soov osta just perekorter. Praegused Kalamaja elanikud soovivad suuremat korterit, sest neil on sündinud lapsed. Linnapiiri taga olevad huvilised aga mõtlevad senise eramu müügile ning uue kodu rajamisele Vabriku tänavale. Neile meeldib siinne hea infrastruktuur, kesklinnalähedus ja koolide-lasteaedade-huviringide olemasolu. Korterite vastu tunnevad huvi ka investorid.“

Valmiv Vabriku 35b korterelamu asub vaikses sisehoovis. Hoonesse on planeeritud 10 läbi kahe korruse paiknevat korterit. Kõikidel korteritel on prantsuse rõdu ja soklikorrusel panipaik. Kinnises hoovis on autokohad. Hoone on energiasäästlik, reguleeritav gaasiküte tagab tulevikus optimaalsed küttearved.

Arendaja on hoonet planeerides pööranud tähelepanu keskkonnale ja selle lisaväärtustele – tegemist on uue kiviehitisega, mis on kaetud asukoha arhitektuurset miljööd silmas pidades puitlaudisega.

Kortermaja ehitamist alustati käesoleva aasta mais ja hoone valmib 2014. aasta kevad-suvel. Maja arendaja on Virtual Property, seda ehitab Hausers Ehitus ning korterite müügiga tegeleb Uus Maa Kinnisvarabüroo.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

34 + = 39

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.10.2021 Üürikoolitus