Värske ülevaade: “Kas korteritehingute arvu langus viib hindade kukkumiseni?”

Kinnisvaraanalüütik Tõnu ToomparkElamispindade turule on jõudnud punkt, kus edasised arengud ei ole enam seniselt sirgjoonelised. Erinevad turuosalised annavad vastukäivat infot: ühed räägivad hinnalangusest, teised raporteerivad uutest hinnarekorditest. Maailmameedia kirjutab Eestist kui suurima kinnisvara hinnatõusuga riigist, kui analüütikud räägivad potentsiaalse hinnalanguse suurusest.

Ühes võib fakti tõdedes kindel olla: korteritehingute arv on pöördunud kiirelt kasvult langusesse.

Kas nüüd kordub 2007.-2008. stsenaarium, mil korteritehingute langus viis esmalt aeglasele ja seejärel kiirele hinnalangusele? Või on põhjust arvata, et hinnad on teinud ajutise seisaku, et seejärel taas ülespoole rühkida?

Neile küsimustele annab vastuse Tõnu Toompark’i koostatud värske elamispindade turuülevaade “Kas korteritehingute arvu langus viib hindade kukkumiseni?

Kontakt/Tellimine

Alltoodud kontaktidel või vormi kaudu on võimalik tellida ettevõttesisene turuülevaate esitlus. Ülevaate esitlus kestab enamasti 1,5 tundi, aja ja koha lepime kokku eraldi.

Väiksemate seltskondade ja/või põhjalikuma huvi korral on võimalik osaleda Kinnisvarakool OÜ seminaril “Kinnisvaraturu ülevaade“, kus samad teemad tulevad arutlusele nelja akadeemilise tunni jooksul.

Turuülevaate tellimiseks palun helista +372 525 9703 (Tõnu Toompark), kontakteeru meilitsi või alloleva kontaktivormi kaudu.

  Nimi (nõutav):

  Ettevõte/aadress:

  Telefon (nõutav):

  E-mail (nõutav):

  Kommentaar/küsimus:

  Liitun meililistiga

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  *

  7 + 2 =

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

  Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

  Kinnisvarakoolis järgmisena:

  20.09.2021 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?