Viimsi Keskus tähistab esimest sünnipäeva 200-kilose tordiga

Viimsi keskusMöödunud aastal Haabneeme südames avatud Viimsi Keskus ootab sel laupäeval kõiki meeleolukale sünnipäevapeole, kust ei puudu ka maitsev ning sõna otseses mõttes suurejooneline tort. Pidupäeva puhul esineb superstaarisaatest tuntud laulja Mikk Mäe, lisaks on külastajatele mitmeid üllatusi ning eripakkumisi.

Keskuse turundusjuhi Piret Kulli sõnul on esimene aasta möödunud kiirelt ning meeleolukalt. “Viimsi Keskus on kohalike poolt väga hästi vastu võetud, mida kinnitab suur külastajate arv – aastaga on keskuses käidud üle 1,7 miljoni korra,” sõnas Kull. “Siia tullakse nii igapäevaseid oste sooritama, mitmesuguseid teenuseid kasutama kui ka meeleolukalt aega veetma – teisel korrusel asuvad söögikohad, lastekeskus ning bowlingu- ja piljardisaal on väga populaarsed.”

Viimsi Keskuse 1. sünnipäeva tähistatakse sel laupäeval, 13. augustil kell 11-16. Päeva juhib Kristjan Annuk, lauludega astub üles Mikk Mäe (kell 13 ja kell 14). Keskuse kauplused teevad sünnipäeva puhul mitmeid eripakkumisi ning üllatusi. 200-kilone tort lõigatakse lahti ning jagatakse kõikidele külastajatele laiali kell 12.

2015. aastal 13. augustil avatud Viimsi Keskuse suurimateks üürnikeks on ning spordiklubi, lisaks asuvad seal erinevad söögi- ja meelelahutuskohad, kauplused ja teenuspakkujad.

Tallinna Kaubamaja Grupi ASi (http://www.tkmgroup.ee) kuuluvad lisaks Viimsi Keskusele Kaubamaja AS, AS, Selver Latvia SIA, Kulinaaria OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ Eesti, AS TKM King ning Rävala AS. Tallinna Kaubamaja Grupi konsolideeritud auditeeritud müügitulu oli 555,4 miljonit eurot ja puhaskasum on 22,1 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiad on alates 1996. aastast noteeritud Tallinna Börsil. 2015. aastal töötas grupi ettevõtetes keskmiselt 3 946 inimest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

20 − = 10

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine