Capital Mill: Repstoni uue tootmishoone sarikapidu

Capital MillKinnisvarainvesteeringute ettevõte pidas eile koos Vilcon e ning Repston OÜ-ga nende uue büroo- ja tootmishoone sarikapidu. Üheskoos rajatakse külje alla tipptehnoloogilist hoonet, mis valmib uue aasta kevadeks. Hoonesse tuleb eritellimusel sisustus ja lisaks plaanitakse katusele teha päikesepark.  

Uue büroo- ja tootmishoone teeb valmis Vilcon  OÜ, mille juhataja Indrek Saar ütles, et üldiselt on ehitus sujunud väga hästi: “Oleme üritanud olla võimalikult paindlikud ja pidada silmas tellija vajadusi. Siinkohal tahaks tellijat kiita, sest on olnud äärmiselt sõbralik ning mõistlik, mille tõttu on kõik väga hästi sujunud.” 

Tehast hakkab kasutama ettevõte Repston OÜ, mis toodab erilahendus metallkonstruktsioone. „Repstoni peamiseks eesmärgiks on uues hoones valmistada eritellimusel metallitöid. Hetkel on ettevõttel plaan toota mitmesuguseid mööblimetalli osasid, näiteks erilahendustega trepikäsipuid ja muid sisustuselemente,“ sõnas Capital Milli ehitusjuht Taavi Kiisk. 

Kuigi hoone saab valmis juba 2020. aasta veebruaris, siis on vaja paigaldada lisaks veel metallitööks vajalik tehnika. „Kuna Repstoni töös kasutatakse erinevaid tipptehnoloogiaid, siis võtab nende paigaldamine peale ehitust veel lisaaega. Seetõttu valmib täielikult 2020. aasta kevadel,“ märkis Kiisk.   

Repston OÜ on investeerinud hoonesse märkimisväärse aja ja summa. Kiiski sõnul on ainult näiliselt tegemist traditsioonilise tootmishoonega: „Erilisust pakub see, et hoonesse tulevad ka kontori- ja bürooruumid, mille sisutus valmistatakse eritellimuse järgi. Lisaks kaetakse fassaad roosteplekiga.“  Seda kinnitas ka Indrek Saar, kelle sõnul tuleb tehas edev ja moodne: “Hoonesse tuleb hästi kaasaaegne tehnoloogia ja sisustus. Lisaks fassaadile plaanime ka valgustuse teha väga silmapaistva. 

Uue jaoks on juba välja mõeldud mitmesuguseid tulevikuplaane. „Üheks mõtteks on hetkel katusele ehitada päikesepark. Nii saaks ettevõte kokku hoida arvestatava summa, sest päikesepark aitab kulusid vähendada,” ütles Kiisk. 

külje all asuva uue tehase traditsiooniline sarikapidu toimus eilsel õhtupoolikul, kuhu kutsuti kohale hoonega seotud arhitekt Anders Jaano, Capital MilliVilcon e ja Repstoni esindajad. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

33 − = 26

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine