Cushman & Wakefield ühinevad DTZ’iga

DTZ KinnisvaraekspertGlobaalne kinnisvaraagentuur DTZ on jõudnud kokkuleppele tuntud kinnisvarahiiuga Cushman & Wakefield, et liituda ning ühendada jõud.

Uus organisatsioon saab olema üks maailma suurimatest kinnisvarafirmadest. Unikaalne kombinatsioon kohalike turgude tundmisest eksperttasandil koos märkimisväärse teadmiste-, kogemuste- ning võimalustepagasiga suurimatel globaalsetel turgudel avab senisest veelgi täiuslikumad võimalused pakkuda täisteenust kõrgeimal tasandil.

Uus organisatsioon hakkab kandma ikoonilise Cushman & Wakefield’i brändi nime. Ühinemise tulemusena saab uuel organisatsioonil olema rohkem kui 43 000 töötajat enam kui 60 riigis.

Ka ühinenud organisatsioonis jääb meie jaoks prioriteediks kliendikesksuse põhimõte. Ühendatud jõududega loodame tagada oma klientidele senisest veelgi silmapaistvamaid tulemusi. Tänu uutele võimalustele saame teile pakkuda avaramaid ning sügavamaid teadmisi, ühendades kohalike turgude lokaalse info globaalse tasandi arengutega. Tagame suurima ligipääsu oma kategooria parimatele pakkumistele, olles kliendile kasulikud nii globaalse kohalolu kui ka pakutavate teenuste ulatusega.

Ühinemine saab toimuma enne käesoleva aasta lõppu. Kuni selle ajani jätkavad mõlemad kinnisvaraagentuurid toimimist eraldi üksustena. Jätkuvalt hoolime oma klientide heaolust ning tagame paima võimaliku teenuse.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC